Вівторок, 23.01.2018, 19:49
   Миколаївський науково-методичний центр 

Україна

Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкільна освіта Миколаєва  Початкова освіти Миколаєва. Заочна школа для обдарованих дітей «НАДІЯ»  Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури  Проект Поет духовної свободи  Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы  Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 Методичне об’єднання вчителів інформатики м. Миколаєва

Сайти, блоги  Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 4
Користувачів: 1
inna211006
Форма входу

Код банера
МНМЦ
 

Якщо бажаєте розташувати

наш банер на своєму сайті,

 скопіюйте код


 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради

 

Науково-методичний центр ініціював новий проект «Управлінський університет менеджерів методичної роботи» для заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів міста. Впродовж 3х років у складі структурних підрозділів проекту працюватимуть шість тематичних шкіл, слухачі яких вирішуватимуть актуальні проблеми розбудови Нової української школи.

3 жовтня на базі ЗОШ №20 почала роботу Школа «Інноваційні форми методичної роботи – засіб удосконалення управлінської компетентності сучасного керівника» (керівники Ковальчук Н. М., методист НМЦ, Ремешевська І. Є., заступник директора З НВР ЗОШ №20).

Адміністрація закладу – команда професіоналів, яка прогнозує творчий розвиток педагогів і учнів, має багато корисних порад щодо організації ефективної методичної роботи з колективом, що в свою чергу позитивно впливає на якість навчально-виховного процесу.

Слухачі Школи ознайомилися з системою методичної роботи закладу, отримали cлушні поради щодо застосування інноваційних форм взаємодії з педагогами.

Змістовним та корисним у роботі заступників директора з НВР було заняття Школи «Інноваційні форми методичної роботи-засіб удосконалення управлінської компетентності сучасного керівника» «Удосконалення професійної майстерності педагогів у період реформування системи методичної роботи» (продуктивний практикум).

Заступник директора НМЦ Філіна Т.В. презентувала проект «Управлінський університет менеджерів методичної роботи», метою якого є  створення умов для безперервної освіти й самоосвіти заступників директорів з НВР, підвищення рівня готовності до впровадження педагогічних інновацій. Методист НМЦ, куратор зазначеної Школи Ковальчук Н.М. ознайомила присутніх з інноваційними змінами, які відбуваються сьогодні в системі освіти у зв’язку з реформуванням, зокрема з  трансформацією ролі вчителя та керівника навчального закладу. Досвідчений заступник директора ЗОШ №20 Ремешевська І. Є. презентувала інноваційні форми в системі методичної роботи, яку було сформовано колективом педагогів-однодумців і яка дає високі результати.

Захід відбувся в творчій атмосфері, супроводжувався жвавим обговоренням та обміном досвідом.

Дякуємо за організацію продуктивної роботи.

                                        Нога Т.О.,заступник директора ЗОШ №25

 

07.11.2017 р. у рамках нового проекту науково-методичного центру «Управлінський університет менеджерів методичної роботи» заступники директорів з організації освітньої роботи розв’язували актуальні питання інтеграції медіаосвіти в освітній процес.

Слухачів Школи «Від медіаграмотності до медіакультури» запросили у гості педагоги закладу загальної середньої освіти №51, які вже мають певний досвід щодо удосконалення медіакомпетентності всіх учасників освітнього процесу.

Філіною Т. В., заступником директора науково-методичного центру,  було окреслено мету і завдання роботи Школи впродовж 2017-2018 н.р.

Іванова В. Ю., заступник директора з організації освітньої роботи ЗЗСО №51, спільно з вчителями закладу розглянула тему «Медіакомпетентності вчителя початкової освіти. Дієві шляхи вирішення проблеми інтеграції медіаосвіти в практику початкової освіти». Гостям було запропоновано до перегляду і обговорення бінарний урок в 4 класі («Я у світі» + англійська мова) з теми «Бюджет сім’ї. Мої обов’язки».

Керівник Школи Нікуліна Т. І., заступник директора гімназії №2, проаналізувала урок з точки зору доцільності інтеграції медіаосвіти в освітній процес молодших здобувачів освіти.

За підсумками роботи учасниками заходу зроблено висновок, що досвід, накопичений педагогами закладу ЗЗСО №51, корисний для упровадження, а творчий підхід до реалізації нових державних стандартів сприяє формуванню компетентної особистості учня і педагога.

Науково-методичний центр дякує адміністрації ЗЗСО №51 в особі директора Масюти Є. І., заступника з організації освітнього процесу Іванової В. Ю., педагогам закладу за створення умов для роботи Школи «Від медіаграмотності до медіакультури».

Міський проект науково-методичного центру «Управлінський університет менеджерів методичної роботи» для заступників директорів з організації освітнього процесу освітніх закладів м. Миколаєва в дії.

5 грудня 2017 року слухачі Школи «Реалізація нових державних стандартів, завдань Концепції Нової української школи» за участі Хортів Ганни Валеріївни, старшого викладача лабораторії медіаосвіти, медіадидактики та освітнього дизайну МОІППО, під час тренінгу розглянули сучасні підходи до організації навчання молодших школярів в умовах упровадження ідей Концепції Нової української школи.

Активні форми роботи, співпраця у колі однодумців, змістовне спілкування сприяли усвідомленню причетності до інноваційних процесів створення нового освітнього середовища Нової української школи і відповідальності за підготовку вчителів майбутніх першокласників.

Науково-методичний центр дякує Миколаївському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти в особі директора В. І. Шуляра і старшого викладача Г. В. Хортів за співпрацю.

Методичний проект науково-методичного центру «Управлінський університет менеджерів методичної роботи» для заступників директорів з НВР міста Миколаєва в дії.

Слухачів Школи «Від медіаграмотності до медіакультури» гостинно запросив у гості колектив ПУГ імені М. Аркаса.

Славетний творчими здобутками, педагогічними досягненнями, інноваційною діяльністю заклад з 2017 року є учасником Всеукраїнського експерименту «Стандартизація моделі масового впровадження наскрізної медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» і вже має певний досвід з означеної теми.

Заступники директорів освітніх закладів міста ознайомилися з моделлю медіаосвіти гімназії, дізналися про роль сучасної бібліотеки закладу у формуванні медіаграмотності усіх учасників освітнього процесу, обговорили проблему кібертерору і способи захисту школярів.

Цікавим є досвід педагогів гімназії щодо формування медіакомпетентності учнів шляхом інтеграції предметів.

Слушні поради слухачам Школи було надано службою протидії кіберзлочинам в Миколаївській області Причорноморського управління кіберполіції.

Таким чином за сприяння НМЦ через практичну взаємодію заступники директорів освітніх закладів набувають медіадосвід.

Науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради дякує адміністрації і педагогічному колективу ПУГ імені М. Аркаса в особі директора С. В. Бережного і заступника директора з навчально-виховної роботи О. В. Чернявської за створення комфортних умов для роботи Школи«Від медіаграмотності до медіакультури».


Цитата 
тижня

Наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управлінні закладами освіти і системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху  Нової української школи.Сайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №1
ДНЗ №2
ДНЗ №5
ДНЗ №12
ДНЗ №20
ДНЗ №23
ДНЗ №50
ДНЗ№ 51
ДНЗ №52
ДНЗ №59
ДНЗ №60
ДНЗ №64
ДНЗ №68
ДНЗ №69
ДНЗ №83
ДНЗ №84
ДНЗ №87
ДНЗ №92
ДНЗ №123
ДНЗ №128
ДНЗ №140
ДНЗ №141
ДНЗ №143
ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Морський ліцей
Муніципальний колегіум
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Перша українська гімназія
Класичний ліцей
Юридичний ліцей
Академія дитячої творчості
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №4
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №11
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №31
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №33
Миколаївська ЗОШ №34
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №49
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК
ММЗВШ

Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів
МСЮТ
БТДЮ Інгульського р-ну
 
Пошук


Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні 
посилання


Офіційні сайти

 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA Освітній портал Педагогічна преса

На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК  Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК  Репозитарій навчального контенту  Шкільні підручники та посібники
Ольга Кубарич © 2018