П`ятниця, 18.04.2014, 17:38
      
Миколаївський науково-
методичний центр
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Україна
Єдина Країна
Единая Страна
Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкілля м. Миколаїв Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 777
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 51 52 »

Про підсумки проведення ІІІ етапу  та участі у IV етапі всеукраїнських  учнівських олімпіад із базових дисциплін   у 2013/2014 навчальному році

ЗАВАНТАЖИТИ  Наказ, додатки , рейтинг

Інформаційні матеріали | Переглядів: 1 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.04.2014

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2014 року №469 «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.

Тестування з всесвітньої історії відбудеться 16 червня,
біології – 25 червня 2014 року.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 1 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.04.2014

Шановні колеги !

Видавнича група «Основа» вже 11 років допомагає педагогам підвищувати свій фаховий рівень через науково-методичну літературу та пресу, очні та дистанційні семінари й курси. Наша мета – створювати простір для спілкування та професійного зростання педагогів.

У 2014 році ми продовжуємо проводити всеукраїнські та міжнародні on-line-семінари (webinar) для педагогічних працівників різних категорій. Наші вебінари – це прекрасний спосіб підготуватися до атестації.

Запрошуємо вас до співпраці і просимо довести до відома вчителів графік проведення on-line-семінарів у квітні 2014 року (план додається).

On-line-платформу для спілкування забезпечує Видавнича група «Основа». Участь педагогів — безкоштовна.

Сподіваємося на Вашу підтримку. Маємо надію, що «Основа» є для Вас відповідальним партнером, відкритим до порозуміння та співпраці.

Відповідальність за проект покладено на Логінову Тетяну Вікторівну, контактний телефон 066-180-01-15.

Дата

Лектор

Назва

Учасники

17.04

Анна Гресь, висококваліфікований психолог-практик із багаторічним досвідом роботи, автор значної кількості методичних публікацій та посібників

«Работа с одаренными детьми» (російською мовою)

психологи ДНЗ та початкової школи

23.04

Климишина Надія, головний редактор журналів «Англійська мова в початковій школі» та «Англійська мова. Усе для репетитора», викладач з методики в ІППО, керівник курсів англійської мови "Magic school of English"

«Ігрові методи роботи на уроках з іноземної мови» (вд початкової до старшої школи) веб-конференція (90 хвилин). Вартість участі: - 50 грн (100 % передплата)

для вчителів іноземних мов

24.04

Гранкіна Т. М., головний редактор журналу «Хімія», заслужений учитель України

«Із чого утворена речовина»

для вчителів хімії

29.04

Маркова І. С, учитель-методист, відмінник освіти, головний редактор журналів «Математика в школах України» та «Математика в школі. Позакласна робота»

«Нові акценти в методиці викладання математики»» (повтор у відеозапису)

для вчителів математики

Інформаційні матеріали | Переглядів: 2 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.04.2014

Міністерство освіти і науки України інформує, що з 16 до 18 травня 2014 року у м. Києві відбудеться ХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на дніпрових схилах». 

Організатори заходу: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Київський Палац дітей та юнацтва, інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС».

Мета фестивалю-конкурсу: виховання в юних журналістів громадської позиції, лідерських якостей і творчої активності, поглиблення професійних контактів і розвиток медіа-освіти, обмін і поширення інформації серед дітей та молоді.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Київський Палац дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 16 травня о 16:00.

У плані Фестивалю:

Ділова програма: газетний і фото вернісажі, презентація делегацій, журналістський марафон, робота віталень, дискусійних класів, майстер-класи, засідання молодіжного прес-клубу, соціально-значимі акції та проекти.

Культурна програма: екскурсійна прогулянка по Києву, прогулянка та дискотека на пароплаві по Дніпру, вечірка у столичному арт-клубі, журналістський уікенд у зеленому осередку Києва та тематичні вечірки, дискотеки, молодіжні акції.

Всім бажаючим стати учасником Фестивалю необхідно до 20.04.2014 р., надіслати заявку на е-mail: press-vesna@ukr.net, Skype: kapa_adamovna або на поштову адресу фестивалю: Україна, Київ–10, вул. Івана Мазепи, 13, оф. 246-250, ІНФОРМАЦІЙНО-ТВОРЧЕ АГЕНТСТВО «ЮН-ПРЕС» КПДЮ,  т/ф.: (044)280-92-91.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 1 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 17.04.2014

На виконання Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року, обласної Цільової соціальної програми розвитку освіти Миколаївської області на 2011-2015 роки, відповідно до плану роботи НМЦ та з метою сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет  з 14 квітня до 25 квітня 2014 року проводиться  міська учнівська Інтернет-олімпіада з біології і хімії для учнів 5-6 кл.

Інтернет - олімпіада проводятьсяу II етапи:

 1. етап (заочний) – квітень;
 2. етап (очний) - травень.

      Заявку на участь в Інтернет – олімпіаді надсилати  15.04.2014 на електронну адресу:      kybaruch@ukr.net, форма заявки додається. ЗАВАНТАЖИТИ НАКАЗ, ПОЛОЖЕННЯ, ЗАЯВКУ

Завдання І (заочного) етапу розміщуються на сайті оргкомітету олімпіади НМЦ

розділ «Методоб'єднання вчителів хімії, біології» ДИВ. ЗАВДАННЯ

      Учасники олімпіади протягом вказаного терміну надсилають свої роботи в паперовому

       варіанті для перевірки на адресу оргкомітету:  пр. Леніна, 166, НМЦ.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 14.04.2014

Про результати проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  у 2013/2014 навчальному році

Визнано  переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  таких учнів:  ЗАВАНТАЖИТИ  НАКАЗ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 10.04.2014

17 квітня о 10:00 запрошуємо взяти участь у БЕЗОПЛАТНОМУ вебінарі на тему «Контроль та відповідальність у сфері держзакупівель».  ДЕТАЛЬНІШЕ,,,

Лектор:

Ярослава ДУБРОВА, заступник начальника відділу моніторингу ризикових операцій Управління моніторингу ризикових операцій та державних закупівель Держфінінспекції.

Організатор: редакція журналу «Держзакупівлі»

У програмі вебінару:

 • які органи контролю перевіряють держзакупівлі
 • види та підстави перевірки державних закупівель
 • питання, які перевіряє Держфінінспекція
 • за що члени комітету несуть адміністративну відповідальність

Вебінар є актуальним для:

 • фахівців у сфері держзакупівель
 • членів комітетів з конкурсних торгів

Взяти участь у вебінарі дуже просто! 

Пройдіть легку реєстрацію. Обов’язково заповніть усі поля із зірочкою та запам’ятайте електронну адресу, яку Ви вказали під час реєстрації (цей e-mail необхідно буде зазначити 17 квітня у формі авторизації для перегляду вебінару).

Реєстрацію відкрито до 14:00 16 квітня 2014 року.

У день проведення вебінару (17.04.2014 о 9:00) на вказану Вами електронну адресу ми направимо лист із доступом на вебінар. 

ВАЖЛИВО! Для коректного відображення банера на порталі та перегляду вебінару на Вашому комп'ютері має бути встановлено Adobe Flash Player*.

Участь у вебінарі БЕЗОПЛАТНА за умови попередньої реєстрації.

Adobe Flash Player — це універсальний безоплатний додаток, що дає змогу переглядати сторінки з динамічними елементами, аудіо- чи відеофрагментами. Ви можете завантажити такий додаток.

У вебінарі:

Пройдіть легку реєстрацію*, обов’язково заповніть усі поля із зірочкою.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 20 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 05.04.2014

з 7 по 30 квітня 2014 року відбудеться  І (міський) етап обласного конкурсу учнівської творчості, присвяченого Всесвітньому дню здоров`я. ЗАВАНТАЖИТИ  ПОЛОЖЕННЯ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 03.04.2014

ГП НАЭК "Энергоатом" и профсоюзный комитет компании обращаются к юным и талантливым жителям городов-спутников атомных станций с приглашением принять участие в традиционном конкурсе детско-юношеского творчества "АЕС - Добробут - Батьківщина". Тема конкурса 2014 года «УКРАЇНА ЄДИНА».

Посоревноваться за звание самого талантливого вы можете в трех номинациях: рисунок, компьютерная мультипликация и декоративно-прикладное искусство. Возрастное деление предусматривает две категории - от 10 до 13 лет и от 14 до 17 лет.

Конкурс проходит в два этапа. Первый, отборочный, будет длиться в городах-спутниках атомных станций до 23 апреля. В этот период будет осуществлен предварительный отбор лучших творческих работ. Их авторы отправятся в поощрительную поездку в Киев.

В столице во время второго конкурсного этапа будут определены призеры - те, чьи работы займут первое, второе и третье места в каждой из возрастных групп в каждой номинации, а также главный победитель конкурса - обладатель Гран-при. По предложению жюри, в состав которого войдут специалисты в области атомной энергетики и представители общественных организаций Украины, специальными призами (за оригинальность и т.п.) могут быть дополнительно поощрены еще по двое участников в каждой возрастной группе.

Торжественная церемония награждения с вручением памятных подарков авторам лучших работ пройдет при участии представителей Министерства энергетики и угольной промышленности, ГП НАЭК "Энергоатом" и профсоюза компании.

Если вам от 10-ти до 17-ти и вы чувствуете в себе творческий потенциал - поделитесь своим талантом!

Продемонстрируйте с помощью творческих средств свое отношение к нынешнему и будущему атомной энергетики, а также государства Украина в целом.

Не теряйте времени. Подайте индивидуальную творческую работу к ИКЦ "Импульс", Болотских Елене Николаевне (2-73-50) до 23 апреля  2014 года.

Обратите внимание на ТРЕБОВАНИЯ:

· в жанре "Рисунок (живопись)" работа должна быть выполнена в  формате А-3 (420х297 см) или похожем, но не больше 450х300 см;

· в жанре "Компьютерная мультипликация (флеш-анимация)" работу следует подготовить в формате MPEG4, MP4 или АVI;

· в жанре "Декоративно-прикладное искусство" ваше произведение должно иметь упаковку, удобную для транспортировки.

Работа должна быть подготовлена специально для конкурса "АЕС - Добробут - Батьківщина" в 2014 году. Ее можно выполнить в любой технике или стиле, полноцветной или монохромной. К участию в конкурсе допускается не больше двух работ от каждого участника.

Справки и дополнительную информацию вам предоставят по телефонам: 2-18-35, 4-11-61 (ОРОиСМИ ОП ЮУАЭС).

Інформаційні матеріали | Переглядів: 17 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 02.04.2014

29 квітня о 15:30 запрошуємо взяти участь у БЕЗОПЛАТНОМУ вебінарі на тему: «Робота табору з денним перебуванням на базі навчального закладу». Дізнайтеся більше: http://pedrada.com.ua/news/gruppy/mtsferosvita/vebinari_shhodo_taboru/

Інформаційні матеріали | Переглядів: 25 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 02.04.2014

Департамент освіти, науки та молоді облдержадміністрації доводить до Вашого відома, що Міжнародним класичним університетом  «Україна-Південь» 20-21 травня 2014 року об 11.00 у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. Гмирьова проводитиметься науково-практична конференція «Горизонти наукових досліджень: від студента до професора» (програма проведення додається).

Звертаємо увагу щодо доцільності участі представників загальноосвітніх навчальних закладів у секції: «Шляхи вивчення та впровадження в навчальних закладах області української козацької педагогіки, українського козацького звичаєвого права».

За підсумками конференції буде видано збірник.

 У разі зацікавлення питаннями програми конференції за додатковою інформацією просимо звертатися: Грищенко Геннадій Васильович (тел. 067 901 98 15, ggryshchenko@mail.ru), Астапенко Тетяна Сергіївна (тел. 37 31 38, glib@trion.mk.ua), Клименко Марина Вікторівна (093 650 23 64, marinka470947@gmail.com).

Інформаційні матеріали | Переглядів: 14 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 01.04.2014

Міністерством освіти і науки опубліковано електронні збірники завдань державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х та 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/14 навчальному році.
Як відомо, цього року освітнє відомство розширило повноваження педагогічних колективів навчальних закладів при проведенні державної підсумкової атестації учнів у виборі способу проведення ДПА.
Зокрема, у
листі МОН щодо проведення державної підсумкової атестації зазначається, що школи можуть обрати спосіб проведення державної підсумкової атестації: або за збірниками завдань, затвердженими Міністерством освіти і науки, або у вигляді письмових робіт за завданнями, розробленими Інститутами післядипломної педагогічної освіти. Також для проведення ДПА можна використовувати збірники завдань, що видані у 2011-2013 роках.
Виняток становитимуть державна підсумкова атестація з української мови у 9 класі (диктант) та державна підсумкова атестація з української мови в 11 класі (переказ). Ці шкільні іспити мають бути проведені за збірниками завдань, затвердженими МОН.
У 4-х класах державна підсумкова атестація буде проведена з 13 до 22 травня із української мови та читання, математики. У навчальних закладах з навчанням російською, іншими мовами національних меншин можуть підлягати атестації і результати навчальної діяльності з мови навчання.
Дев’ятикласники складатимуть шкільні іспити з 2 до 16 червня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.
З усіх обов’язкових предметів атестація має проводитися письмово. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації, усно чи письмово, обирають учні.
Державна підсумкова атестація з української мови для випускників 9-х класів проводитиметься 13 червня у формі диктанту. Конкретні дати проведення атестації з інших предметів мають визначити навчальні заклади за погодженням з управліннями освіти.
Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів, враховуючи графік проведення
ЗНО, буде проведена у період з 23 до 29 травня з трьох предметів у письмовій формі. У цей період навчальні заняття для одинадцятикласників проводитися не будуть.
На 23 травня призначено проведення ДПА одинадцятикласників з української мови. Дати проведення атестації з двох інших предметів (з історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) чи з профільного предмета (для учнів, які навчалися в класах інших профілів) та з предмета за вибором учнів) визначать навчальні заклади.
Результати державної підсумкової атестації виставляються у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та атестатів про повну загальну середню освіту та враховуються при визначенні середнього бала документа про освіту.

Більше про проведення Державної підсумкової атестації у 2014 році >>>

Освіта.ua
31.03.2014

Інформаційні матеріали | Переглядів: 30 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 31.03.2014

Національний банк України проводить до 15 травня 2014 року Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку на тему «Національний банк майбутнього», положення додається. ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 18 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 31.03.2014

Оголошується проведення Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт  з соціальної педагогіки у номінаціях:

- наукові роботи на соціально-педагогічну тематику;

- соціальні проекти (реалізовані чи спроектовані);

- соціальна реклама (друкована, фото, відео).

Запрошуємо до участі у Конкурсі учнів старшої школи (10-11 класи) та студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування. Кількість учасників Конкурсу необмежена. Кількість обраних номінацій необмежена.

Конкурс відбуватиметься у три тури:

І тур – підготовчий: 15 лютого-01 квітня 2014 року – реєстрація (додаток 1)

ІІ тур – дистанційний: 01 квітня-20 квітня 2014 року – рецензування робіт

ІІІ тур – очний: травень 2014 року (дата буде уточнена у запрошеннях) – науково-практична конференція

 

Вимоги до конкурсних робіт та критерії їх оцінювання подано у Додатку 2.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені роботи (не більше 2-х авторів) з актуальних соціально-педагогічних проблем, які є дослідницькими за своїм характером, мають наукове або прикладне значення, апробовані у соціальній сфері або застосовані у навчальному процесі. Роботи виконуються українською мовою.

Якщо наукову роботу подано з порушенням вимог, конкурсна комісія має право відхилити її від участі у Конкурсі.

Увага! Конкурс проводиться дистанційно. Для забезпечення прозорості оцінювання роботи, рецензії та результати оцінювання виставляються на офіційній сторінці конкурсу під шифром та паролем учасника. Оприлюднення особистих даних учасників передбачається лише по закінченню оцінювання робіт. Передбачена можливість вільного Інтернет-голосування за конкурсні роботи. Детальна інформація – у Положенні про порядок проведення Конкурсу.

Контакти:

Секретар оргкомітету Конкурсу: Белла Левонівна Антонян-Шевчук – 063-617-83-25;             096-978-10-73.

Адреса оргкомітету Конкурсу: кафедра соціальної педагогіки та педагогічної майстерності, Житомирський державний університет імені Івана Франка, вул. В. Бердичівська, 40, м. Житомир, 10008.

ЗАВАНТАЖИТИ  ІНФОРМАЦІЙНІ  МАТЕРІАЛИ  rar

Інформаційні матеріали | Переглядів: 21 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 29.03.2014

До уваги кураторів профільного навчання!

Запрошуємо Вас узяти участь у бенчмаркінг-турі «Регіональні та інституційні моделі організації профільного навчання та допрофільної підготовки учнів» із проблеми «Освітній округ – дієва модель організації профільного навчання та професійної підготовки учнів», який відбудеться

09.04.2014 на базі навчальних закладів Миколаївських освітніх округів «Правова освіта регіону», «Перспектива» Миколаївської міської ради, Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій.

В роботі методичного заходу візьмуть участь

− науково-педагогічні та педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;
− представники управлінь/відділів освіти, міських/районних методичних кабінетів/центрів;
− директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи та педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів;
− викладачі навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації;
− педагогічні працівники закладів позашкільної освіти;
− представники громадських організацій;
− випускники навчальних закладів.

Запрошуємо до співпраці!

Інформаційні матеріали | Переглядів: 20 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 27.03.2014

конкурс сайтов

Цитата
тижня


Не буде ніякого оновлення життя,
поки кожен з нас не оновить душу.


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Муніципальний колегіум
Морський ліцей
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія№41
Перша українська гімназія
ліцей "Педагог"
Юридичний ліцей
Академія дитячої творчості
Миколаївська СЗОШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19

Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61

Миколаївська ЗОШ №64
СНВК

Палац творчості учнів
 
ПошукКалендар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні 
посилання


 Верховна Рада України Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Київський регіональний центр оцінювання якості освіти МОІППО Управління освіти Миколаївської міської ради Реєстрація ЗНО-2012 Український центр оцінювання якості освіти Мережа ЗНО -2012 Миколаївська область Підготовка до ЗНО-2012 Всі навчальні заклади України Мала академія наук Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Всеукраїнський конкурс «Учитель року» Науково-педагогічна бібліотека м. Миколаєва Ресурси бібліотек м. Миколаєва Центр Навчально-методичної літератури Видавництво педагогічної преси та літератури Учителі в онлайні Програма «Партнерство в навчанні» Мережа «Партнерство в навчанні» Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа Всеукраїнська некомерційна соціальна Інтернет-платформа EDUkIT. Портал Pidruchniki.net - шкільні підручники та посібники Школьные знания . Учимся вместе .
Ольга Кубарич © 2014
Зробити безкоштовний сайт з uCoz