Вівторок, 25.11.2014, 02:23
   Миколаївський науково-методичний центр

Україна
Єдина Країна
Единая Страна
Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкільна освіта Миколаєва Початкова освіти Миколаєва. Заочна школа для обдарованих дітей «НАДІЯ» Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури Проект Поет духовної свободи Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 Методичне об’єднання вчителів інформатики м. Миколаєва
Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Форма входу

Код банера
МНМЦ
 

Якщо бажаєте розташувати

наш банер на своєму сайті,

 скопіюйте код


 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 885
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 58 59 »

Нагадуємо, що 26 листопада 2014 року відбудеться прилюдний захист робіт переможців заочного етапу V обласного конкурсу для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів «Енергія - 2014» (наказ департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації від 21Л 0.2014 № 642 «Про підсумки заочного етапу обласного конкурсу для учнів 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів «Енергія - 2014»).


Просимо забезпечити участь не тільки переможців, а й усіх учасників заочного етапу конкурсу (додатки 1, 2, 3).


Початок роботи о 10.00 в актовій залі МОІППО. Реєстрація та жеребкування переможців - до 09.30.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 12 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.11.2014

Лист МОН № 1/9-593 від 14.11.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-593 від 14 листопада 2014 року

Управлінням (департаментам) освіти і науки
обласних, Київської міської державних адміністрацій,
Інститутам післядипломної педагогічної освіти,
керівникам загальноосвітніх, професійно-технічних
та вищих навчальних закладів

Методичні матеріали Українського інституту
національної пам’яті до 81 роковин голодомору

На виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року № 830/2014 "Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодоморів" та з метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу надсилаємо для використання у навчально–виховній роботі методичні рекомендації, підготовлені Українським інститутом національної пам’яті.

Міністерство освіти і науки України рекомендує 17-21 листопада 2014 року провести в навчальних закладах країни Уроки пам'яті, лекції, виховні заходи, організувати перегляди кінофільмів про Голодомор 1932-1933 років в Україні, оформити відповідні тематичні експозиції.

Заступник Міністра       П. Полянський

Додатково див.: Методичні матеріали Українського інституту національної пам’яті 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.11.2014

Дякуємо за активність!

Нещодавно ми повідомляли про обговорення проекту Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів. Дякуємо освітянам міста Миколаєва за активну участь в обговоренні проекту. 

Шановні колеги, ознайомтесь, будь ласка, із пропозиціями та зауваженнями Ірини Анатоліївни Романюк, голови місцевого осередку асоціації в Миколаївській області, методиста НМЦ управління освіти Миколаївської міської ради.

Запитання до змісту   ДЕТАЛЬНІШЕ...

Шановні колеги! Ураховуючи думки колег, Асоціація розробила пропозиції до проекту Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та надіслала їх Міністерству освіти і науки України. Із повним текстом цього документа можна ознайомитися за посиланням ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 17.11.2014

Міністерство освіти і науки України оприлюднило лист «Методичні матеріали Українського інституту національної пам’яті до 81 роковин голодомору пам’яті тих, хто чинив спротив геноциду» від 14.11.2014 № 1/9-593. У документі рекомендовано  17-21 листопада 2014 року провести в навчальних закладах країни Уроки пам'яті, лекції, виховні заходи, організувати перегляди кінофільмів про Голодомор 1932-1933 років в Україні, оформити відповідні тематичні експозиції.

На виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв Голодоморів» від 29.10.2014 № 830/2014 Українським інститутом національної пам’яті підготовлено методичні рекомендації для використання у навчально-виховній роботі . У методичних матеріалах подано перелік документальних та художніх фільмів, основних наукових та науково-популярних публікацій, спеціалізованих інтернет-ресурсів, присвячених тематиці Голодомору.

Також зазначено, у навчальних закладах національні пам’ятні заходи пройдуть під гаслом «Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му — непереможні сьогодні!».


МОН

Інформаційні матеріали | Переглядів: 13 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 17.11.2014

ІНТЕРНЕТ - ОЛІМПІАДА  

з світової літератури для учнів 9-10 класів

 

Шановні  колеги!  Шановні олімпійці !!!

1.    Міська Інтернет - олімпіада з світової літератури для учнів 9-10 класів проводиться науково-методичним центром спільно з управлінням освіти з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема шляхом передачі інформації через мережу Інтернет. Місце проведення не має значення: учні можуть опрацювати  завдання  навіть вдома. Обов'язковою умовою участі є доступ до електронної пошти або повний доступ до мережі Інтернет.

2.   3а бажанням учасник має право брати участь у І (заочному-відбірковому) етапі олімпіади, але до очного етапу допускається лише той, хто правильно відповів не менше, як на 50% запропонованих завдань та набрав прохідну кількість балів, яку встановлює журі.

3.    Кожен з учасників змагань повинен виконувати всі завдання самостійно.

4.    Заявку на участь в Інтернет – олімпіаді надсилати до 20.11.2014 на електронну адресу   kybaruch@ukr.net , форма заявки додається (у розділі  «Інтернет-олімпіади»)

5. Завдання І (заочного-відбіркового) етапу розміщуються 22.11.14  о 10.00 на сайті оргкомітету олімпіади НМЦ http://mnmc-nikolaev.at.ua/, розділ «Інтернет-олімпіади» ДЕТАЛЬНІШЕ... . 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 36 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 14.11.2014

Національний комітет Дня безпечного Інтернету 2015 (SID 2015) у особі ЛОМО «Старт», кафедра соціальної педагогіки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Науково-дослідний центр проблем соціальної педагогіки та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Видавництво педагогічної преси та літератури «Шкільний світ» оголошують про старт Національного конкурсу тренінгових вправ з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді.

Мета конкурсу – створення ресурсно-методичної бази для обміну кращими практиками з формування безпечної поведінки дітей та молоді в Інтернеті серед українських педагогів.

Завдання:

- відбір та поширення кращих авторських напрацювань для дітей і молоді з формування безпечної поведінки дітей та молоді в Інтернеті;

- поширення дієвих інструментів неформальної освіти для підготовки дітей та молоді до безпечного користування Інтернетом і захисту себе від он-лайн–загроз.

До участі запрошуються соціальні педагоги, практичні психологи навчальних закладів усіх рівнів.  

ЗАВАНТАЖИТИ

ЗАВАНТАЖИТИ 

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 29 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 14.11.2014

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує старт Восьмого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань.

Головна мета проекту: об’єднання зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду для відродження в Україні благодійництва як норми суспільного життя і соціальної відповідальності; виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності; популяризація дитячих і молодіжних благодійних ініціатив, підтримка соціально-активної учнівської та студентської молоді.  

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційні форми та надіслати їх ВИКЛЮЧНО в електронному форматі на адресу: dobrokonkurs@gmail.com з приміткою «Конкурс благодійних проектів». Матеріали, подані на конкурс, мають бути виконані у форматі MS Word державною мовою, шрифт Times New Roman, 14 розмір – основний текст, 12 розмір – додатковий текст, через 1 інтервал, на одному боці аркуша А4. Організатори залишають за собою право розміщувати надіслані на конкурс матеріали у друкованих виданнях, на сайтах організаторів та партнерів проекту із обов’язковим зазначенням назви закладу чи організації, які надіслали благодійний проект, прізвища та імені керівника проекту.  ДЕТАЛЬНІШЕ...

Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 25 СІЧНЯ 2015 РОКУ.

З детальнішою інформацією про конкурс та інформацією для учасників конкурсу можна ознайомитися на сайтах www.ukraine3000.org.ua, www.dobri.in.ua  

Організатор проекту – Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000». Співорганізатори – Університет менеджменту освіти НАПН України, Асоціація благодійників України та тижневик «Освіта України».

Консультації за телефоном: (063) 422-39-82, e-mail: dobrokonkurs@gmail.com 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 23 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 14.11.2014

Залучення педагогічних працівників до участі у видах  робіт, не передбачених робочим навчальним планом,  навчальними програмами та іншими документами,  що  регламентують  діяльність  навчального закладу, здійснюється лише за їх згодою (пункт 83 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778). 

МОН наголошує, обов’язкове визначення для педагогічних працівників тематичних завдань пошукової роботи, встановлення вимог під час проходження атестації, щодо подання ними  узагальнюючих матеріалів  роботи над певною методичною проблемою не відповідає вимогам, визначеним нормативно-правовими актами у галузі освіти, і є неприпустимим з боку методичних служб усіх рівнів чи органів управління освітою.

Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, Інститутам післядипломної педагогічної освіти, педагогічним колективам  загальноосвітніх навчальних закладів доручено припинити практику покладання на вчителів функцій формального здійснення науково-дослідницької та пошукової роботи. Учитель у своїй повсякденній діяльності в процесі підготовки до навчальних занять, проведення уроків та позакласних заходів фактично й здійснює і науково-дослідницьку, і пошукову роботу з широкого спектру науково-методичних завдань.

МОН закликає звертати також увагу на дію  наказу  «Щодо припинення практики створення та вимагання від дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів документації та звітності, не передбаченої законодавством України» від 27.05.2014 № 648.

МОН

Інформаційні матеріали | Переглядів: 36 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 13.11.2014

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1134 від 06 жовтня 2014 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 жовтня 2014 р. за № 1309/26086

Про затвердження Правил проведення
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з мов та літератур національних меншин України

Відповідно до пункту 1.2 розділу І Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, з метою популяризації серед учнів знання мов та літератур національних меншин України, виховання молоді в дусі патріотизму та демократичних цінностей, її залучення до збереження та пізнання культурної спадщини національних меншин України, формування національної самосвідомості молодого покоління, толерантності та уміння жити в багатонаціональному та полікультурному суспільстві  ДЕТАЛЬНІШЕ... 

ПРАВИЛ
проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України

I. Загальні положення

1. Ці Правила визначають порядок організації та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин (далі - олімпіади), їх організаційне, методичне та фінансове забезпечення, порядок участі в олімпіадах і визначення переможців. Ці Правила базуються на Положенні про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності

2. Олімпіади проводяться серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з таких мов та літератур: болгарської, гагаузької, кримськотатарської, молдовської, новогрецької, польської, російської, румунської, угорської, мови іврит та інших.

Освіта.ua
11.11.2014

 
Інформаційні матеріали | Переглядів: 35 | Завантажень: 5 | Додав: olzakybarich | Дата: 11.11.2014

Київський національний університет імені Тараса Шевченка спільно з Національною спілкою письменників України проводить:

 Третій Всеукраїнський конкурс "Стань письменником!"

Ми шукаємо молодих, талановитих, цікавих, яскравих особистостей!

Ми впевнені, що у школах вашого району чи міста безліч талановитих дітей, і можливо хтось із них стане майбутнім Нобелівським лауреатом. Допоможіть їм заявити про себе – поширте інформацію про конкурс, участь у якому полегшить учням вступ до кращого університету країни.

Надсилати твори потрібно на адресу littvorchist@univ.net.ua протягом листопада-грудня 2014 року, оголошення переможців – у березні 2015 року.

Деталі на сторінці нашої спеціальності у Fасеbоок «Літературна творчість КНУ» ( https://www.facebook.com/groups/793852263970701  ).

Інформаційні матеріали | Переглядів: 49 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 10.11.2014

 

УВАГА ! 

Про організацію та проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу
"Учитель року – 2015"

 Всеукраїнський конкурс "Учитель року – 2015" (далі – Конкурс)  проводиться на виконання Указу Президента України від 29 червня  1995 року № 489 "Про всеукраїнський конкурс "Учитель року", відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року" , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638 , рішення колегії Міністерства освіти і науки (протокол від 26.06.2014 № 4/2-19), наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2014 № 1053  "Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015", рішення центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2015" (протокол від 17.10.2014 № 1), у таких номінаціях: "Українська мова та література", "Хімія", "Образотворче мистецтво", "Правознавство".

У третьому (заключному) турі Конкурсу беруть участь переможці другого туру – громадяни України, педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за основним місцем роботи.

Для участі у третьому (заключному) турі Конкурсу учасникам необхідно: до 25 лютого 2015 року зареєструватись на порталі всеукраїнського конкурсу "Учитель року" (адреса порталу буде повідомлена додатково) у відповідній номінації, розмістити інформаційну картку з посиланням на власний блог (додаток 1 ) та відеозапис майстер-класу;

до 10 лютого 2015 року на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 36, каб. 212, м. Київ, 03035) надіслати поштою:

особисту заяву на ім'я голови центрального оргкомітету про участь у Конкурсі (написана власноруч);

висновок міського (районного) методичного об’єднання  про педагогічну та методичну діяльність конкурсанта (обсяг – до 2 сторінок);

анкету учасника Конкурсу встановленого зразка (додаток 2 ), засвідчену  особистим підписом.

Третій (заключний) тур Конкурсу проводиться поетапно: відбірковий (заочний) – березень; фінальний (очний) – квітень.

На відбірковому етапі третього (заключного) туру Конкурсу членами фахових журі оцінюється:

блог учителя;

майстер-клас (проводиться з учасниками другого туру Конкурсу, тривалість - 30 хв.);

фахова майстерність (конкурсне випробовування проводиться в он-лайн режимі на базі ОІППО кожного регіону після завершення реєстрації учасників третього (заключного) туру Конкурсу (після 26.02.2015).

За результатами конкурсних випробувань ДЕТАЛЬНІШЕ ...

Інформаційні матеріали | Переглядів: 44 | Завантажень: 8 | Додав: olzakybarich | Дата: 05.11.2014

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЕКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ» «БОРОТЬБА ЗА УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНІСТЬ: СІМЕЙНІ ІСТОРІЇ УКРАЇНЦІВ»

 
 
Український інститут національної пам’яті, Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України, Київський міський будинок учителя оголошують VI Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» «Боротьба за українську державність: сімейні історії українців».
 
Протягом новітнього ХХ ст. українці отримали значний політичний досвід: відстоювали Українську народну республіку, Українську Державу і Карпатську Україну, пройшли крізь дві світові війни, пережили і здолали комуністичний режим, відродили незалежну Україну.
 
Свідками і учасниками цих подій були наші предки, і в родинній пам’яті збереглися перекази про ці події в історії роду, а в сімейних альбомах – тогочасні фотографії.
 
Учасники конкурсу мають змогу поділитися сімейними переказами і спогадами про події боротьби і відновлення Української державності, пережиті предками, а також висловити власний погляд на історію України крізь призму власної сімейної історії.
 
Умови конкурсу
 
Учасники виготовляють мультимедійні проекти, в яких події боротьби за Українську державність висвітлюються крізь призму сімейної історії.
До 1 грудня 2014 р. ці проекти надсилаються на електронну адресу оргкомітету: akl@memory.gov.ua. Роботи заочно проходять оцінку журі, а автори проектів-переможців відзначаються і беруть участь у презентації своїх робіт.
 
Вимоги до конкурсних робіт
 
До участі у конкурсі приймаються проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі .avi.
Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.
Авторський текст виконується українською мовою.
До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .doc анкету (див. нижче).
Конкурсні роботи самостійно або під керівництвом батьків чи педагогів готують учні старших класів, молодіжні громадські організації та творчі спілки.
 
Результати конкурсу будуть оголошені у січні 2015 р., презентація робіт-переможців та нагородження їх авторів відбудуться у Київському міському будинку вчителя.
 
Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: akl@memory.gov.ua та за телефоном: (067) 164-74-55 (контактна особа – Віталій Скальський).
 
Додаток
 
Анкета учасника конкурсу мультимедійних проектів «Боротьба за Українську державність:сімейні історії українців»
 
Якщо роботу виконувала не одна людина (крім керівників), то анкети заповнюють усі автори, але надсилаються анкети одним файлом.
 
1. Назва роботи.
2. Прізвище, ім’я та по-батькові автора.
3. Місце навчання (назва навчального закладу і клас, група тощо).
4. Адреса місця навчання.
5. Контактні телефони та адреси учасників проекту.
Інформаційні матеріали | Переглядів: 38 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 04.11.2014

ПРОСИМО  ОЗНОЙОМИТИСЬ З ІНФОРМАЦІЙНИМИ  МАТЕРІАЛАМИ 

 

Міністерством освіти і науки презентовано проект Концепції розвитку освіти на період 2015-2025 років .  Документ буде схвалений після процедури громадського обговорення. ДЕТАЛЬНІШЕ... 

 

 

 

 

ПОСТАНОВА, ПОЛОЖЕННЯ  Про затвердження Положення про Державну інспекцію навчальних закладів України   ЗАВАНТАЖИТИ   

 

НАКАЗ  Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді  ЗАВАНТАЖИТИ  

 

Про підтримку позашкільної освіти  та збереження мережі позашкільних закладів  ДЕТАЛЬНІШЕ.. 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 25 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 01.11.2014

 Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України оголошує про проведення  Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань 2015» 
До участі в Олімпіаді запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років включно (1-11 класи)
Для участі у Олімпіаді необхідно до 1 грудня 2014 р. зареєструватись на сайті олімпіади
http :// nenc. gov. ua / olympiad   (процес реєстрації включає заповнення інформації про Учасника та сплати організаційного внеску за участь  в заході).
Олімпіада проводиться в 2 етапи. 
Перший (відбірковий, заочний) етап проводиться у формі онлайн тестування Учасників Олімпіади.
За результатами тестування, Учасники, що отримали від 50 до 100 балів по кожному напряму, проходять до другого етапу.
В другому етапі (очний, фінальний) кожен Учасник представлятиме свій науковий проект.

ЗАВАНТАЖИТИ  ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ  

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 43 | Завантажень: 5 | Додав: olzakybarich | Дата: 27.10.2014

конкурс сайтов

Цитата 
тижня
Сайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №52

ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Муніципальний колегіум
Академія дитячої творчості
Перша українська гімназія
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Морський ліцей
Ліцей "Педагог"
Юридичний ліцей
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК
Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів


 
Пошук


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні 
посилання


Офіційні сайти

 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 ЗНО – м. Миколаїв  
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA Дошкілля. UA Блог ВГО Освітній портал Педагогічна преса


На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК Репозитарій навчального контенту Шкільні підручники та посібники
Ольга Кубарич © 2014
Зробити безкоштовний сайт з uCoz