Субота, 13.02.2016, 01:14
   Миколаївський науково-методичний центр

Україна

Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкільна освіта Миколаєва Початкова освіти Миколаєва. Заочна школа для обдарованих дітей «НАДІЯ» Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури Проект Поет духовної свободи Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 Методичне об’єднання вчителів інформатики м. Миколаєва

Сайти, блоги
педагогів міста


  Сайт Олени Іртищевої учителя історії і правознавства Миколаївської ЗОШ №51 
 Блог Олени Сіренко учителя математики Миколаївської школи № 1 ім. О. Ольжича Сайт Катерини Аркуші учителя історії і правознавства Миколаївської гімназії №4 
 Блог Ганни Новицької, 
учителя української мови і літератури 
Миколаївського економічного ліцею № 2 Блог Андрія Курчина, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №35
 Блог Ірини Прокопенко, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №28
Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Форма входу

Код банера
МНМЦ
 

Якщо бажаєте розташувати

наш банер на своєму сайті,

 скопіюйте код


 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 1071
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 71 72 »

МОІППО  інформує,  що 13 лютого 2016 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Григоровича Шевченка.

Реєстрація учасників з 08.00.

Початок о 09.30.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 3 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 11.02.2016

Шановні науковці та освітяни!

 

Для налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти, відзначення та вшанування активних і успішних представників галузі Академія наук вищої освіти України спільно з інформаційним партнером і співорганізатором УІВЦ «Галактика» проводять Міжнародний форум «Сучасний стан науки і освіти в Україні. Стратегія розвитку».

Форум проходить за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії наук України, Національної академії правових наук України, Національної академії аграрних наук України, Варшавського університету наук про життя, ВГО «Громадська рада освітян та науковців», ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», міжнародних представників наукової та освітянської еліти, ВГО «Асоціація психотерапевтів та психоаналітиків України» та ін.

У рамках Форуму заплановано випустити другий випуск інформаційно-публіцистичного видання «Науковці та освітяни України», яке розповість про розвиток науки і освіти, успіхи та надбання наукової і освітянської еліти. В ній будуть публікації про наукові установи, навчальні заклади, видатних науковців, достойних освітян, обдарованих дітей, а також розміщуватись наукові, практичні досягнення та інноваційні  підходи у формуванні розвитку системи освіти. Книга видається на кошти спонсорів та учасників і буде безкоштовно розповсюджуватися через міністерства, відомства, центральні й регіональні органи державного управління в Україні та за кордоном, представляти регіон на міжнародних форумах, виставках, презентаціях, симпозіумах, семінарах та інших зібраннях.

Організаційний комітет Форуму запрошує Вас до співпраці та пропонує поділитись досвідом своєї роботи на Форумі та сторінках видання. Обсяг інформаційної статті — до 3500 знаків з пробілами, доповіді – 6000 знаків з пробілами. Всі матеріали подаються до УІВЦ «Галактика», організації, яка відповідає за інформаційне забезпечення Форуму та випуск видання.

Адреса:  вул. Прилужна, буд 4/15, офіс 213 м. Київ, 03179, Україна, galaktika-s@ukr.net

За рішенням експертної комісії, до якої входять представники Організаційного комітету, лауреати Форуму будуть відзначені медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки», заснованою Президією Академії наук вищої освіти України, згідно наказу від 16.10.15р. №15. Медаль щорічно буде вручатись представникам освіти і науки України та іноземним громадянам і установам на тематичних зібраннях, урочистих зборах й інших заходах, що перетинаються з тематикою галузі.

Захід дасть об’єктивну оцінку досягненням та здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків.

Також доводимо до Вашого відома, що 30 листопада 2015 року були підведені підсумки роботи Міжнародного форуму «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства». В його роботі прийняло участь близько 400 представників з усіх куточків України та за кордону. З більш детальною інформацією про цей захід та учасників Форуму можна ознайомитись на сайті http://naukaosvita.simplesite.com/

Положення , реєстрація  щодо участі  у форумі  на сайті http://galaktika2005.wix.com/nauka-osvita-2016 
у розділі "Контактна інформація" ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Для  формування  загальної заявки  просимо  заповнити  форму: 

 

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 4 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 11.02.2016

Наказ МОН № 94 від 08.02.16 року Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році

Державна підсумкова атестація (ДПА) в 2015/2016 році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547(далі МОН України), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602, та наказів МОН України від 16.09.2015 № 940 "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти y 2015/2016 навчальному році", від 08.10.2015 № 1050 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940".

Державна підсумкова атестація проводиться у загальноосвітніх навчальних закладах:

І ступеня - з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики;

ІІ ступеня - з 1 по 8 червня з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу;

ІІІ ступеня - з трьох предметів обов’язково для всіх випускників: 5 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання – з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО); 11 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання – з математики або 13 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у формі ЗНО; 20 травня у навчальному закладі – з іноземної мови за завданнями Міністерства освіти і науки України. При цьому результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року. 

Орієнтовні вимоги
до проведення Державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році

ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 55 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 10.02.2016

Міністерство освіти і науки звернулось до органів управління освітою та навчальних закладів країни з проханням віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього держави. Відповіднийлист направлено на адреси управлінь освіти усіх рівнів.
Міністерство рекомендує у День Героїв Небесної Сотні, що відзначатиметься 20 лютого, розпочати перший урок або першу лекцію виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання, а також провести інші заходи з ушанування пам’яті героїв за участю активістів Революції гідності.

У відомстві зазначають, що звітування та зворотного інформування ця робота не потребує.

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Інформаційні матеріали | Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 10.02.2016

Зверніть  увагу!

( інформація від 21.01.2016)

Керівникам навчальних закладів, учителям біології, хімії

         Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.05.2015 року №2/2-14-927-15 (з повним текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Геліантус» helianthus.com.ua у розділі «Правила та документи») 23 березня 2016 року відбудеться ІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих предметів «Геліантус-учитель» – 2016. 

Участь у конкурсі безкоштовна.

Мета конкурсу — підвищення кваліфікації педагогів.  

Як зазначено на сайті організаторів, конкурс  проводиться анонімно і не має на меті перевіряти професійну придатність.  

 Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися за посиланням. Реєстрація триватиме до 22 березня 2016 року.

Участь у конкурсі передбачає складання дворівневого тесту.  Основна частина тесту складається із 16 простих завдань. Друга частина —  з чотирьох складніших завдань з конкретного предмета (фізики, хімії, біології, географії) або завдання для вчителів початкових класів.

Тривалість складання тесту — 30 хвилин.

Докладніше про конкурс

Інформаційні матеріали | Переглядів: 50 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 08.02.2016

16 лютого з 15:00 Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме вебінар щодо особливостей цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.

У режимі онлайн на запитання наших читачів відповідатимуть заступники директора Українського центру оцінювання якості освіти Ольга Стрелюк та Наталія Юр.

Свої запитання вже зараз можна залишати в коментарях до цієї публікації.
Долучитись до перегляду трансляції можна буде в день проведення заходу та пізніше на цій сторінці.
Реєстрація не потрібна. 

ДЕТАЛЬНІШЕ..

Інформаційні матеріали | Переглядів: 10 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 08.02.2016

МОН України  у листі від 05.02.2016 № 1/9-62 роз’яснює щодо організації навчально-виховного процесу в частині освоєння учнями в повному обсязі навчального матеріалу в умовах запровадження карантину, перенесення строків (продовження) канікул .

Навчальний заклад та вчитель обов’язково мають вжити заходів щодо освоєння учнями змісту кожного навчального предмета в повному обсязі.

Навчальний матеріал може бути освоєний за рахунок ущільненнясамостійного опрацюваннязасобів дистанційного навчання тощо.

У листі сказано, зміст матеріалу з кожного навчального предмета визначається навчальною програмою, а кількість годин на тиждень на вивчення предмета встановлюється робочим навчальним планом. Навчальний план затверджує відповідний орган управління освітою. На основі робочого навчального плану складається розклад занять для кожного класу. Під час  календарно-тематичного планування вчитель розподіляє зміст навчального матеріалу, передбаченого програмою на ту кількість уроків, яка запланована розкладом занять. До календарно-тематичного планування можуть вноситися зміни, пов’язані з припиненням навчання через карантин чи температурний режим, зміною строків проведення канікул, перенесенням дати завершення навчального процесу, підготовкою та проведенням ДПА/ЗНО тощо.

МОН звертає наголошує на тому, що навчальні заклади не повинні перевищувати тижневого гранично допустимого навчального навантаження на учнів, визначеного Державними санітарними правилами, та врахувати, що тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів, а навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах закінчується не пізніше 1 липня.

Відповідно до роз’яснення кількість проведених вчителем уроків через об’єктивні обставини не може бути причиною вирахувань із його заробітної плати. Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти передбачено, що у випадку, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводяться з незалежних від учителя (викладача) причин, його оплата здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 36 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 08.02.2016

ОНОВЛЕНО!

ЛИСТ НМЦ

На чисельні запитання щодо надання  інформації про cистематизацію досвіду використання електронних освітніх ресурсів надсилаємо новий  лист з нормативними  документами  для  опрацювання.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12.01.2016 р. №9 «Про систематизацію досвіду використання електронних освітніх ресурсів», листа департаменту  освіти, науки  та молоді Миколаївської  облдержадміністрації від 02.02.16   № 512/02-04/01-01-16 «Про систематизацію досвіду використання електронних освітніх ресурсів» та з метою підвищення доступності та якості освіти, забезпечення можливості дистанційного, індивідуального навчання, самоосвіти та систематизації досвіду використання електронних освітніх ресурсів у навчальних закладах просимо вас надати інформацію відповідно до таблиці (Додаток 1)  ЗАВАНТАЖИТИ  на електронну пошту kybaruch@ukr.net  до 10.02.2016 р.

Просимо звернути увагу на нормативні документи:

Положення про електронні освітні ресурси http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1695-12

Положення про дистанційне навчання http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0703-13

Про затвердження Змін до Положення про дистанційне навчання http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0923-15

Також повідомляємо, що з 08.02.2016 р. до 12.02.2016 р. на сайті науково-методичного центру (розділ «Каталог освітянських веб-ресурсів м. Миколаїв» здійснюватиметься обов’язкова реєстрація веб- ресурсів освітян міста. РЕЄСТРАЦІЯ

Пропонуємо вчителям-предметникам, хто має діючі персональні сайти чи блоги, ознайомитись з каталогом освітянських веб - ресурсів педагогів України ДИВ. КАТАЛОГ  та (за бажанням)  зареєструватися.

Довідки за телефоном: 57-52-44 або 0676803254 ( Кубарич Ольга Вікторівна)

 

інформація від 15. 01.2016

Просимо  звернути  увагу,  що відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, з метою підвищення доступності та якості освіти, забезпечення можливості дистанційного, індивідуального навчання, самоосвіти та систематизації досвіду використання електронних освітніх ресурсів у загальноосвітніх навчальних закладах буде  проведено аналіз та систематизацію досвіду використання електронних освітніх ресурсів для дистанційного, індивідуального навчання та самоосвіти.  ДЕТАЛЬНІШЕ 

Міносвіти має намір створити перелік освітніх сайтів, які можуть використовуватись для online навчання  ДЕТАЛЬНІШЕ..

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 77 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 08.02.2016

Наказ МОН № 73 від 02 лютого 2016 року ЗАВАНТАЖИТИ

Про затвердження навчальної програми з інформатики для учнів 5-9 класів
загальноосвітніх навчальних закладів (які вивчали інформатику в 2-4 класах)

На виконання п. 1.7 Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 року № 537, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 року за №628/15319. 

Затверджено рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 24 грудня 2015 року протокол № 11/2-2 щодо схвалення навчальної програми з інформатики для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (які вивчали інформатику в 2-4 класах) та надання їй грифу "Затверджено Міністерством освіти і науки України". Додатково див.: Навчальна програма з інформатики для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (які вивчали інформатику в 2-4 класах)

Інформаційні матеріали | Переглядів: 8 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 04.02.2016

В рамках Всесвітнього дня безпечного Інтернету Інститут модернізації змісту освіти МОН України ініціює Всеукраїнську акцію «Хвиля безпечного Інтернету – 2016».

Метою проведення заходу є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету.
 
Акція проходить в два етапи:
*Перший етап – 9 лютого 2016року  9.00 – 15.00 – проходження навчальної гри та отримання сертифікату.
*Другий етап – 10 лютого 2016 року до 12.00 – інтернет-голосування
 
Також учителям пропонується долучитися до створення банку цікавих ідей та матеріалів до Всесвітнього дня безпечного Інтернету, викласти матеріали на електронній дошці
 
Лист ДНУ ІМЗО № 2.1/10-149 від 03.02.2016 Про Всеукраїнську акцію «Хвиля безпечного Інтернету – 2016»  Хвиля_лист.pdf
 
Інформаційні матеріали | Переглядів: 6 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 04.02.2016

Видавнича група «Шкільний світ»  проводить  щорічний конкурс педагогічної майстерності

ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2016

«Формування критичного мислення особистості
у навчально-виховному процесі»

Мета: популяризувати кращий педагогічний досвід серед освітян України.

 

Огляд-конкурс проводиться з 15 грудня 2015 до 1 березня 2016 року.

Участь у конкурсі можуть брати лише передплатники видань «Шкільного світу» на 2016 рік.

Етапи проведення конкурсу

Етап 1. Приймання робіт з 15 грудня 2015 року до 1 березня 2016 року.

Етап 2. Визначення переможців із 1 березня до 1 травня 2016 року включно.

Етап 3. Урочисте нагородження переможців і призерів конкурсу відбудеться в місті Києві та кожному обласному центрі, у регіоні якого будуть переможці. Залежно від кількості переможців та обласних центрів, урочисте нагородження в окремих регіонах проводитиметься до 1 жовтня 2016 включно.

 

Обов’язкова умова

Кожен учасник, який подає роботи на конкурс, має бути передплатником видань «Шкільного світу» на 6 або 12 місяців.

Завантажити заяву

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 9 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 03.02.2016

До  уваги  керівників навчальних закладів! 

Просимо ознайомитись  та  сприяти проведенню заходів і участі педагогів, зацікавлених у впровадженні нових інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес!

 

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 21.05.2014 № 629 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Хмарні сервіси в освіті" на базі загальноосвітніх навчальних закладів України" та від 02.07.2015 № 707 "Про внесення змін до додатку наказу МОН України від 21.05.2014 № 629 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Хмарні сервіси в освіті" на базі загальноосвітніх навчальних закладів України" у 2016 році заплановані науково-методичні та організаційні заходи, згідно з додатком.

До участі у запланованих науково-методичних та організаційних заходах запрошуємо представників ІППО, координаторів проекту, керівників та вчителів-предметників, які беруть участь у Всеукраїнському проекті "Хмарні сервіси в освіті".

Просимо сприяти проведенню заходів і участі педагогів, зацікавлених у впровадженні нових інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок сторони, що відряджає.

Довідки за телефонами у м. Києві 0502308382 – Коршунова О.В., 0675027078 – Литвинова С.Г.

Додаток на 2 аркушах.

НАКАЗ  Міністерства освіти і науки України від 21.05.2014 № 629 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Хмарні сервіси в освіті" на базі загальноосвітніх навчальних закладів України"  ЗАВАНТАЖИТИ

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 02.02.2016

П’ять кроків впровадження освітніх технологій у школі від Google

Компанією Google створено гід для тих, хто впроваджує освітні технології у школі.

Гід — це інструкція, створена з урахуванням досвіду шкіл, які активно використовують освітні технології у навчальному закладі.

В інструкції запропоновано п’ять кроків впровадження освітніх технологій у школах:

 1. Визначити цілі
 2. Налагодити інтернет
 3. Зібрати команду
 4. Обрати онлайн-інструменти
 5. Запланувати зміни

В інструкції по кожному з цих пунктів можна знайти детальні поради для всіх учасників процесу змін.

Які інструменти найнеобхідніші для вчителів та учнів, як покращити інтернет-з’єднання, щоб вистачило потужності на реалізацію задуманого, — про все це і більше того розповість гід Google.

 Також він допоможе визначити, чи є можливість підготувати працівників навчального закладу до кардинальних змін.

Інструкція доступна на десяти мовах і містить історії різних навчальних закладів світу.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 02.02.2016

Науковці Міжнародного союзу електрозв'язку та Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова розробили мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного використання ресурсів мережі Інтернет.

Навчальні матеріали курсу подано у графічному, текстовому, аудіо та відеоформаті. Курс розрахований на три вікові категорії .

Базовий рівень  — для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Основна мета — донести дитині основні відомості про безпеку в інтернеті.  Під час проходження курсу дитина ознайомиться з правилами безпеки, навчиться розрізняти корисні ігри від тих, що містять загрозу.  На цьому рівні проходження курсу дитина обирає собі провідника — хлопчика чи дівчинку, який допомагає пройти усі завдання. Тривалість курсу — приблизно 40 хвилин. Під час проходження курсу дитина періодично відповідає на запитання, що дає змогу закріпити отримані знання.

Середній рівень  розрахований на учнів 5-9-х класів. Основне завдання курсу — не лише сформувати уявлення про ризики у інтернеті, а й мотивувати до дотримання правил. Під час навчання дитина ознайомиться з правилами безпечної поведінки у інтернеті, з ризиками використання мережі, а також навчиться обирати корисні онлайн-ігри. Більше того, у дитини формуватиметься критичне мислення на прикладі оцінювання достовірності інформації в інтернеті. Орієнтовна тривалість курсу — 1 год. 40хв. Після завершення курсу дитина проходить тестування з десяти запитань.

Продвинутий рівень  — для старшокласників, студентів, батьків та вчителів.  У ньому зібрано усю інформацію попередніх рівнів та доповнено її. Користувач дізнається про конфіденційність, методи фільтрації контенту і захисту дітей у інтернеті. Орієнтовна тривалість курсу — 2 год. 40хв.  Після проходження кожного модуля користувач проходить тестування.

На кожному рівні після успішного проходження навчання  автоматично видається сертифікат.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 6 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 02.02.2016

МОН України спільно з громадською організацією «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» оголошують конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди Дня матері.

Конкурс триватиме з 15 лютого по 15 квітня 2016 року. До участі запрошують учнів  5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Роботи, написані українською мовою, потрібно надіслати в електронному форматі на адресу: mlistdomami@gmail.com.

Конкурсні роботи розглядатиме й оцінюватиме журі. Переможцям буде вручено спеціальні нагороди й подарунки.

Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться у Києві (про час і місце буде повідомлено додатково).

Більше інформації — у Регламенті конкурсу, а також за телефонами:  0 44 500 71 03, 0 93 542 75 45.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 9 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 02.02.2016


Цитата 
тижня

Істинна мужність освічених народів полягає  в готовності до самопожертви в ім’я Батьківщини.         

Г. ГегельСайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №52

ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Муніципальний колегіум
Академія дитячої творчості
Перша українська гімназія
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Морський ліцей
Ліцей "Педагог"
Юридичний ліцей
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК
Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів


 
Пошук


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні 
посилання


Офіційні сайти

 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 ЗНО – м. Миколаїв  
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA Дошкілля. UA Блог ВГО Освітній портал Педагогічна преса


На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК Репозитарій навчального контенту Шкільні підручники та посібники
Ольга Кубарич © 2016
Зробити безкоштовний сайт з uCoz