Неділя, 29.03.2015, 18:16
   Миколаївський науково-методичний центр

Україна

Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкільна освіта Миколаєва Початкова освіти Миколаєва. Заочна школа для обдарованих дітей «НАДІЯ» Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури Проект Поет духовної свободи Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 Методичне об’єднання вчителів інформатики м. Миколаєва

Сайти
педагогів міста


Блоги вчителів  Блог Ганни Новицької, 
учителя української мови і літератури 
Миколаївського економічного ліцею № 2 Блог Андрія Курчина, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №35
 Блог Ірини Прокопенко, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №28
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Форма входу

Код банера
МНМЦ
 

Якщо бажаєте розташувати

наш банер на своєму сайті,

 скопіюйте код


 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 937
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 62 63 »

На виконання Постанови Верховної Ради України від 11.02.2015 № 184 «Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2015 році» Міністерство рекомендує передбачити:

- проведення у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах уроків, виховних годин, «круглих столів», науково-практичних конференцій, приурочених до пам'ятних дат і ювілеїв 2015 року згідно з додатком;

- включення тем, присвячених пам'ятним датам і ювілеям 2015 року, до переліку тем конкурсів Малої академії наук України, рефератів, курсових та дипломних робіт у вищих навчальних закладах.

Інформацію про проведення зазначених заходів рекомендуємо розмістити на шпальтах освітянських видань та офіційних сайтах.

Звертаємо увагу, що виконання Постанови Верховної Ради України не передбачає зворотного звітування навчальних закладів.

Заступник Міністра                                                                  Павло Полянський

ЗАВАНТАЖИТИ СПИСОК ПАМ*ЯТНИХ ДАТ

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 2 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 29.03.2015

З 15 березня по 15 грудня 2015 року Міжнародна громадська організація «Рада сімей України» спільно з Запорізькою обласною громадською організацією «Центр сімейної культури «Квітка життя» ініціюють проведення Всеукраїнського конкурсу «Сімейні цінності: і в школі, і вдома».

Метою конкурсу є створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх досвіду з викладання курсу «Сімейні цінності»; підвищення ролі та статусу учителів у педагогічних колективах; залучення батьківської громади до виховання та розвитку дітей, а також підвищення ролі сім’ї в освітньому процесі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

До участі у конкурсі запрошуються: адміністрація, учителі, класні керівники, психологи, керівники гуртків, які впроваджують курс «Сімейні цінності»; сім’ї учнів, які проходять або пройшли раніше курс «Сімейні цінності».

Детальну інформацію та умови проведення Всеукраїнського конкурсу «Сімейні цінності: і в школі, і вдома» розміщено на сайті http://radasimeyua.wix.com/konkurs1.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 12 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 16.03.2015

МОН України оприлюднило наказ «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2013 року № 772» від 06.03.2015 № 251.

Це означає, що  орієнтовні критерії оцінювання діяльності дошкільних, загальноосвітніх,  професійно-технічних навчальних закладів, визначені наказом від 17.06.2013 № 772, вже не дійсні.

З 6 березня діє новий Порядок державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, визначений наказом МОН України «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів» від 30.01.2015 № 67.

Головним завданням державної атестації навчальних закладів визначено надання їм методичної допомоги.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 11.03.2015

Запрошуємо вчителів географії на «Круглий стіл» щодо  обговорення

електронних версій оригінал-макетів підручників з географії для 7 класу, 

який відбудеться 17.03.2015 р. о 15-00  у гімназії №41.

ЗАВАНТАЖИТИ  ПІДРУЧНИКИ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 19 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 05.03.2015

Міністерство освіти і науки надсилає інструктивно-методичний лист щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Доручаємо довести до відома керівників загальноосвітніх навчальних.

Інструктивно-методичний лист
щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі.  ДЕТАЛЬНІШЕ...

Інформаційні матеріали | Переглядів: 33 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 25.02.2015

Департамент освіти, науки та молоді облдержадміністрації повідомляє, що Науково-дослідний інститут українознавства запрошує до участі у VIII Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, який відбудеться у м. Києві 26-28 березня 2015 року (лист додається).

Пріоритет надається роботам, присвяченим таким напрямкам:

 • Сучасні українознавчі проекції ідеї соборності.
 • Історико-культурні чинники формування світогляду українського народу.
 • Українська ідентичність як чинник наці створення: виклики, проблеми, перспективи.
 • Національний та міжнародний контекст українського вибору на початку XXI ст.

- Актуальність Шевченкової спадщини в історичному бутті сучасної України.

Конкурс проводиться в два етапи:

I        етап (заочний)- до 1 березня 2015 року;

II      етап (очний, м. Київ) - 26-28 березня 2015 року.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати до 1 березня 2015 року електронний та паперовий варіант (за поштовим штемпелем) науково-дослідної роботи, оформленої відповідно до вимог, заявку-анкету учасника Конкурсу за адресою: Науково-дослідний інститут українознавства, к. 301 (відділ освітніх технологій та популяризації українознавства), м. Київ, вул. Ісаакяна, 18, 01135.

Просимо довести інформацію про конкурс до відома педаогів, учнів . 

/ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ КОНКУРСУ, ЗАЯВКУ- АНКЕТУ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 27 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 24.02.2015

До перших класів мають зараховувати без іспитів, - МОН

Міністерством освіти і науки надано роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів, в якому наголошується, що проведення тестувань або вступних випробувань, які мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається.  Лист Міністерства № 1/9-71 від 14.02.2015 "Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу" ДЕТАЛЬНІШЕ...

Зокрема, у роз’ясненні, надісланому регіональним департаментам освіти і науки зазначається, що відповідно до статті 18 закону "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності, у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів здійснюється на безконкурсній основі.

"Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається", - зазначають у Міністерстві освіти і науки.

Також у відомстві, посилаючись на
Інструкцію про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв, колегіумів та спеціалізованих шкіл наголошують, що на конкурсній основі (співбесіда) організовується прийом до першого класу виключно у спеціалізованих школах. Однак, під час проведення співбесіди у спеціалізованих школах заборонено перевірку знань дітей з математики, читання, письма та іноземної мови.

"Співбесіда може мати на меті винятково пересвідчення достатності рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу, наприклад, фонематичний слух", - зазначають у Міносвіти.

У МОН наголошують, що дітям, які вступають до першого класу школи, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

"У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше. Інформація про закріплення (чи відсутність закріплення) за певним загальноосвітнім навчальним закладом мікрорайону (певної території обслуговування) обов’язково має розміщуватись на сайтах школи та інформаційному стенді для батьків майбутніх першокласників", - роз’яснюють у міністерстві.

Для прийому до першого класу батьки мають надати такі документи: заява на ім’я директора школи; копія свідоцтва про народження дитини; медична картка встановленого зразка. Інших документів для зарахування дитини до 1 класу не передбачено. Також не можуть вимагатися відомості про місце роботи, посади батьків або осіб, що їх замінюють та інша інформація, не передбачена чинним законодавством.

Також у Міністерстві освіти і науки повідомили, що питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією відповідно до наказу МОЗ від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу.

Інформація про порядок приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів має бути доведена до відома керівників українських шкіл.

Освіта.ua
17.02.2015

Інформаційні матеріали | Переглядів: 23 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 23.02.2015

Інститут обдарованої дитини НАПН України започатковує Всеукраїнський конкурс для середніх навчальних закладів  з метою вивчення стану роботи з обдарованою та талановитою молоддю України.  

Головна мета конкурсу - створення розвиненої всеукраїнської мережі закладів освіти по роботі з обдарованими дітьми,  підвищення ролі та статусу творчих педагогічних колективів та закладів в суспільстві.

Початок конкурсу – 17 листопада 2014 року.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Заявка-анкета онлайн:  подати заявку

Файли для завантаження:

Інформаційні матеріали | Переглядів: 17 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 23.02.2015

 

Ви креативний педагог?
Упроваджуєте освітні інновації?
Маєте значні напрацювання і прагнете визнання?
 
Беріть участь у професійному конкурсі від журналу «Заступник директора школи» «Організація дослідно-експериментальної діяльності: методичний аспект»
Завантажити положення про конкурс

Журнал «Заступник директора школи» оголошує конкурс «Організація дослідно-експериментальної діяльності: методичний аспект». До участі запрошуються педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, що здійснюють інноваційну навчальну діяльність на всеукраїнському, регіональному рівнях, а також на рівні дошкільного навчального закладу.
Найкращі конкурсні роботи будуть відзначені дипломами і опубліковані в журналі «Заступник директора школи». Переможці Конкурсу отримають Почесні дипломи від напряму «МЦФЕР:Освіта» Видавничого дому МЦФЕР та цінні подарунки.
Конкурсні роботи редакція приймає з 25 лютого до 25 травня 2015 року.
Увага! Ознайомтеся з
Положенні про конкурс 
та Заявкою на участь у конкурсі. Вам у пригоді стануть також Правила оформлення конкурсної роботи та Орієнтовний план конкурсної роботи.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 45 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 23.02.2015

З 23 по 28 лютого 2015 року відбудуться  відбірково-тренувальні збори переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Учасникам відбірково-тренувальних зборів прибути 23 лютого 2015 року   о 10.00 до Миколаївського обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а).

ЗАВАНТАЖИТИ  Наказ відбіркові збори 2015.doc  
Інформаційні матеріали | Переглядів: 26 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.02.2015

Шановні освітяни!

Згідно з новим Положенням про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класівзагальноосвітніх навчальних закладів, затвердженим наказом МОН України від 07.10.2014 р. № 1149, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29.10.2014 р. за № 1359/26136, конкурс проводять у два етапи:

І етап - Здійснення експертизи електронних версій оригінал-макетів підручників експертами

ІІ етап-  Відбір електронних версій оригінал-макетів підручників загальноосвітніми навчальними закладами

Ми впевнені, що ви зацікавлені в якісному навчально-методичному забезпеченні навчально-виховного процесу та хочете, щоб у вашу школу надійшли саме ті підручники, які справді на це заслуговують.

Щоб обрати підручники для своєї школи, необхідно:

   Зайти, починаючи з 2 березня 2015 року, на головну сторінку сайта МОН України і перейти на ЕЛЕКТРОННИЙ РЕПОЗИТАРІЙ ПІДРУЧНИКІВ  сайт: ua.lokando.com/start.php

    Ознайомитися з підручниками, що пройшли експертизу.

    Оформити результати відбору підручників з кожного навчального предмета для своєї школи у відповідній формі (зразок наведено на Електронному репозитарії підручників, сайтах МОН та ІІТЗО).

    Передати до 20 березня 2015 року результати відбору підручників, оформлені належним чином:

-на папері — до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, загальний відділ);

-в електронному вигляді (pdf-формат) – на електронну адресу konkursmon.2014@gmail.com.

Визначте самі, за якими підручниками працюватимете з 1 вересня 2015 року ви і ваші учні!

Наші підручники також беруть участь у конкурсі!

Інформаційна підтримка від ВГ «Основа» — безкоштовні вебінари!

Три дні поспіль будуть проходити вебінари із авторами підручників! Ви зможете поставити  будь-які запитання!  

ДЕТАЛЬНІШЕ  НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

Нагадуємо,що цього року ви вперше отримали можливість вибрати, за якими підручниками навчатимуться ваші учні.

Наші підручники також беруть участь у конкурсі!

Хочемо представити на ваш розсуд наші підручники!
 
 
Інформаційні матеріали | Переглядів: 98 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.02.2015

Конкурс підручників для 4 та 7 класів розпочався

З жовтня 2014 року МОН України затвердило новий Порядок проведення конкурсного відбору підручників для 4 та 7 класів на основі електронного репозитарію.
Прийом рукописів закінчився 19 січня 2015 року.  З цого моменту всі надіслані підручники будуть ретельно переглянуті експертними комісіями, до складу яких увійшли вчителі, науковці, методисти, психологи, фахівці з усіх галузей освіти. До кінця лютого експерти надішлють свої висновки щодо кожного рукопису, і після розпочнеться другий етап конкурсу – відбір підручників безпосередньо вчителями. Саме вибір учителя і прозорість є головними принципами нового конкурсу.
Такий формат конкурсу сучасніший та демократичний. Уперше новий підручник буде складати іспит безпосередньо учителю. Це накладає на автора й на видавництво неабияку відповідальність.
Видавництвом «Ранок» подано на конкурс 25 підручників для 4 та 7 класів.

Для 4 класу це як добре відомі, так і нові підручники.

Серед творців підручників для 7 класу старшої школи теж багато як добре відомих авторів та авторських колективів а також менш відомі, але не менш професійні підручники.

Усі підручники створені найкращими фахівцями у своїх галузях, побудовані на сучасних інноваційних методиках викладання та, що, на наш погляд найголовніше, зроблені у співавторстві з учителями, за їх потребами та з урахуванням їх досвіду та вимог. Адже саме вчителі є посередниками між нами та учнями, і саме вони «пропускають через себе» бачення сучасного уроку нашими авторами, саме вони своєю роботою формують образ навчального предмету.
Сподіваємся, що наша праця та її результат — підручники, у які ми вклали частку свого серця,— будуть гідно оцінені вчителями та учнями й допоможуть зробити процес навчання цікавим та ефективним.
  ПЕРЕДИВ, ПІДРУЧНИКИ

Також  видавництвом "Ранок"  буде  проведено вебінари  з  авторами  підручників:

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАРИ

Для того, щоб Вам було зручно та легко прийняти участь у вебінарах будь ласка, ознайомтесь із пам'яткою учасника:  Завантажити пам'ятку для учасника вебінару.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 215 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.02.2015

Як зробити урок цікавим, не витрачаючи зайвого часу на його підготовку

Головна мета вчителя — зробити кожен урок не тільки корисним та інформативним, а й цікавим. Для цього потрібен додатковий матеріал, який іноді важко знайти самостійно, бо його пошуки потребуть багато часу, а брак часу — одна з найбільш суттєвих проблем сучасного вчителя.

Ми вирішили для Вас цю проблему!
У процесі створення підручників для 4 та 7 класів наші фахівці зібрали багато якісного навчального матеріалу, що відповідає новій програмі і може стати корисним складником ваших уроків.

Ви можете вже зараз, не чекаючи виходу підручників, скористатися мультимедійними та інтерактивними матеріалами, які ми виклали у відкритий доступ на сайті
interactive.ranok.com.ua

Завантажуйте та використовуйте онлайн безкоштовно :

презентації

навчальні відеоматеріали

відеодосліди

додаткові наочні матеріали

онлайн-тести

з більшості фахових предметів, які викладають у 4 та 7 класах.

Матеріали Ви знайдете за такими посиланнями:  

для 4 класу:

http://interactive.ranok.com.ua/course/group/elektronn-dodatki-do-pdrychnikv-4-klas

для 7 класу:

http://interactive.ranok.com.ua/course/group/elektronn-dodatki-do-pdrychnikv-7-klas

Інформаційні матеріали | Переглядів: 31 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.02.2015

Відповідно до Указу Президента України «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 31 липня 2004 року № 854, Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг)» від 17 серпня 2002 року № 447-р, наказу Держспоживстандарту України «Про затвердження положення про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"» від 3 березня 2005 року № 58 щорічно проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» на регіональному та загальнодержавному етапах з метою формування у дітей - наймолодших споживачів суспільства асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризації руху за підвищення якості життя. Учасникам надається можливість реалізувати власні творчі здібності та талант.

Згідно розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації № 373-р від 11.12.2013 «Про затвердження плану заходів щодо впровадження, сертифікації та функціонування систем управління якістю на вітчизняних підприємствах, в установах і організаціях відповідно до національних (міжнародних) стандартів» розпочато проведення регіонального етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі" у 2015 році.

До участі у загальнодержавному етапі виставки-конкурсу „Я хочу жити в якісному світі" в 2015 році надаються роботи переможців регіонального етапу виставки-конкурсу, організатором якого є державне підприємство «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

До участі у виставці-конкурсі запрошуються діти наступних вікових категорій:

1 категорія: 5-8 років;

2 категорія: 9-12 років;

3 категорія: 13-17 років.

Конкурсні роботи учасників мають бути виконані за номінаціями:

"Я пізнаю якісну продукцію";

"Ми - архітектори якісного світу";

"Кращий плакат на споживчу тематику".

До участі приймаються виключно індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічні або живописній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо). Розмір малюнка має бути формату А-3 (297 * 420 мм).

Творчі роботи приймають виключно із супровідними листами до 20 травня 2015 року для оцінки та визначення кращих. Роботи можна надавати нарочним або поштою за адресою: 54029, м. Миколаїв, просп. Леніна, 11 (зупинка Водопровідна), ДП «Миколаївстандартметрологія».

Детальну інформацію про Всеукраїнську виставку-конкурс дитячого малюнка "Я хочу жити і якісному світі" можна отримати за тел. (0512) 34-60-27, e-mail: infosite@ncsms.com.ua (Кузьмичова Валерія), на офіційному веб-сайті ДП «Миколаївстандартметрологія» http://ncsms.com.ua.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 41 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.02.2015

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ  НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ! 

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 14.02.2015 № 85 у лютому-березні 2015 року відбудеться І - ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства серед учнів 11 класів:

-         І (шкільний, училищний) етап – до 21 лютого 2015 року;

-         ІІ (районний, міський) етап – 28 лютого 2015 року;

-         ІІІ (обласний) етап – 15 березня 2015 року.

ЗАВАНТАЖИТИ НАКАЗ ПРАВОЗНАВСТВО     
Інформаційні матеріали | Переглядів: 49 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 16.02.2015


Цитата 
тижня

Істина мужність освічених народів полягає  в готовності до самопожертви в ім’я Батьківщини.         

Г. Гегель



Сайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №52

ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Муніципальний колегіум
Академія дитячої творчості
Перша українська гімназія
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Морський ліцей
Ліцей "Педагог"
Юридичний ліцей
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК




Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів


 
Пошук


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні 
посилання


Офіційні сайти

 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 ЗНО – м. Миколаїв  
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA Дошкілля. UA Блог ВГО Освітній портал Педагогічна преса


На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК Репозитарій навчального контенту Шкільні підручники та посібники
Ольга Кубарич © 2015
Зробити безкоштовний сайт з uCoz