Понеділок, 26.09.2016, 14:51
   Миколаївський науково-методичний центр

Україна

Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкільна освіта Миколаєва Початкова освіти Миколаєва. Заочна школа для обдарованих дітей «НАДІЯ» Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури Проект Поет духовної свободи Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 Методичне об’єднання вчителів інформатики м. Миколаєва

Сайти, блоги
педагогів міста


  Сайт Олени Іртищевої учителя історії і правознавства Миколаївської ЗОШ №51 
 Блог Олени Сіренко учителя математики Миколаївської школи № 1 ім. О. Ольжича Сайт Катерини Аркуші учителя історії і правознавства Миколаївської гімназії №4 
 Блог Ганни Новицької, 
учителя української мови і літератури 
Миколаївського економічного ліцею № 2 Блог Андрія Курчина, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №35
 Блог Ірини Прокопенко, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №28
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1
olzuk
Форма входу

Код банера
МНМЦ
 

Якщо бажаєте розташувати

наш банер на своєму сайті,

 скопіюйте код


 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 1150
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 76 77 »

На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 08.09.2016 № 235 22 та 23 жовтня на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти вібудуться обласні турніри юних географів (22.10.16)  та юних економістів (23.10.16).

Запрошуємо до участі учнівські команди ЗНЗ області.

Місце проведення: МОІППО (вул. Адміральська, 4-а).

Реєстрація учасників: з 08.30.

Початок: о 09.00

Інформаційні матеріали | Переглядів: 2 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 26.09.2016

Лабораторія методики суспільствознавчих дисциплін МОІППО запрошує до участі у ХІV Всеукраїнському турнірі юних правознавців (обласний етап), що традиційно проводитиметься 8 жовтні 2016 року.

Запрошуємо учнівські команди 9-11-х класів ЗНЗ області  до участі в інтелектуальному змаганні - обласному етапі Всеукраїнського турніру юних правознавців, який відбудеться 08 жовтня 2016 року (наказ ДОН МОДА від 06.09.2016 № 224).

Місце проведення: Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (вул. Адміральська, 4-а).

Реєстрація учасників: з 08.30.

Початок турніру: о 09.00.

Розраховуємо на активну підготовку та гарну гру талановитих учнів та їх наставників – учителів, науковців, фахівців.

Орієнтований перелік питань додається.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 2 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 26.09.2016

Запрошуємо вчителів до участі у Форумі педагогічних ідей «УРОК»

Протягом семи років більше 20 тисяч освітян узяли участь у Форумі —
найбільшому українському банку педагогічних матеріалів: статей,
планів-конспектів уроків і позакласних заходів, інших
методичних розробок.

На сьогодні загальна кількість матеріалів, надісланих на Форум,
складає майже 25 тисяч. Усі матеріали доступні вчителям України
у вільному доступі.

Надсилайте власні матеріали для участі у форумі та отримайте відповідний
сертифікат про публікацію, що може бути використаний під час атестації,
а також різноманітні дипломи за розповсюдження педагогічного досвіду.

Умови участі у форумі дивіться за таким посиланням:
http://osvita.ua/publishing/urok/5934/

З повагою,
Редакція Форуму педагогічних ідей «УРОК»
Адреса в Інтернеті: http://osvita.ua/publishing/urok/
Електронна адреса: forum@osvita.ua

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 2 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 26.09.2016

Організатори конкурсу закликають талановитих дітей віком 8-16-ти років випробувати письменницькі здібності

Твори мають бути написані українською мовою, раніше не опубліковані та не розповсюджувані будь-яким способом, права на них не були передані третім особам. Обсяг — не більше 35-ти сторінок 14-м шрифтом. Обмежень щодо жанру, теми, стилю та кількості поданих робіт немає. Автори можуть оздобити свої твори малюнками. Конкурсні роботи приймають до 20 листопада.

Нагородження переможців відбуватиметься в номінаціях «Проза» та «Поезія» за віковими категоріями:

8-10 років

11-13років 1

4-16 років.

Розмір першої премії — 2000 грн., за другу й третю передбачено цінні подарунки.

Планують також видати антологію з найліпшими творами учасників і переможців конкурсу.

Оголошення підсумків та нагородження — 10 грудня 2016 року.

Докладніше про умови конкурсу за посиланням. Джерело: ДЕТАЛЬНІШЕ...

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 23.09.2016

Проект Указу Президента України «Про Всеукраїнський день дошкілля»

 

Міністерствомосвіти і науки України з метою привернути увагу спільноти до дошкільної освіти України, її популяризації, підвищення професіоналізму спеціалістів, розроблено проект Указу Президента України «Про Всеукраїнський день дошкілля».  Реалізація проекту акта сприятиме поліпшенню якості дошкільної освіти в Україні, відповідно до вимог сьогодення. Відгуки щодо проекту просимо надсилати за адресою: domon@mon.gov.ua.   ДЕТАЛЬНІШЕ,,,

Інформаційні матеріали | Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 23.09.2016

Протягом вересня-жовтня Українська Гельсінська Спілка з прав людини приймає навчально-методичні розробки уроків та виховних заходів щодо прав людини

Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини проводять у межах Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» на виконання Національної стратегії з прав людини, затвердженої Указом Президента України від 25.08.2015 № 501/2015, та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини. Основні завдання конкурсу: поширення інформації про права людини формування зацікавленості актуальними питаннями у сфері прав людини виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у правозахисній діяльності, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

До участі в конкурсі запрошують педагогічних працівників, творчі колективи навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу, віку.

Переможці отримують дипломи й цінні подарунки. Окрім того, за місцем роботи переможця організатори конкурсу проведуть семінар з прав людини за участі провідних експертів.

Найліпші розробки за результатами конкурсу розмістять на сайті Української Гельсінської Спілки з прав людини.

Термін подання робіт — 17:00 год. 01.11.2016.

Уроки й розробки виховних заходів та реєстраційну анкету надсилайте в електронному вигляді на адресу: edu@helsinki.org.ua з темою «Конкурс навчально-методичних розробок».

Докладніше про Конкурс — у Положенні про Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини.  Нагадаємо, Уряд затвердив План заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права.

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/   ДЕТАЛЬНІШЕ.....

 

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 10 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 23.09.2016

Інструктажі з питань охорони праці у навчальному закладі: види та вимоги до проведення

Інструктажі з питань охорони праці є складовою частиною навчання з питань охорони праці. Працівники навчальних закладів — під час прийняття на роботу та періодично — зобов’язані проходити такі інструктажі. З огляду на характер і час проведення розрізняють конкретні види інструктажів з питань охорони праці У навчальному закладі розроблюють локальне положення про навчання, інструктажі та перевірку знань з питань охорони праці. В окремому розділі цього положення визначають порядок проведення інструктажів з питань охорони праці. Також раз на три роки складають плани-графіки проведення навчання та перевірки знань працівників з питань охорони праці. Обидва документи затверджує керівник навчального закладу. Допускати до роботи працівників, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з охорони праці заборонено.

Працівники навчальних закладів повинні проходити інструктажі з питань охорони праці. Розглянемо особливості їх проведення та оформлення результатів у журналах реєстрації інструктажів з питань охорони праці

Оформлення результатів інструктажів з питань охорони праці ДЕТАЛЬНІШЕ ...

Види інструктажів з охорони праці та вимоги до їх проведення  ДЕТАЛЬНІШЕ...

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/article/199-nstruktaj-z-pitan-ohoroni-prats-u-navchalnomu-zaklad-vidi-ta-vimogi-do-provedennya

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 5 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 23.09.2016

21 вересня   у Міністерстві освіти і науки України  відбулася прес-конференція директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрія Кононенка та директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році. 

ДПА-2017. Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602 ДПА випускників ЗНЗ І ступеня  розпочнеться з 15 травня 2016 року. З 1 червня  2016 року стартує  ДПА випускників ЗНЗ ІІ ступеняЗ 23 травня 2016 року складатимуть ДПА випускники загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня з трьох предметів у формі (ЗНО) зовнішнього незалежного оцінювання.

ЗНО-2017. Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповів про перелік навчальних предметів, з яких у 2017 році проходитиме ЗНО: обов’язкові та на вибір учасника, про особливості укладання тестових завдань з предметів, про результати зовнішнього незалежного оцінювання яких зараховуватимуться як оцінка за державну підсумкову атестацію, про терміни реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2017 році, про графік проведення основної сесії та орієнтовні терміни додаткової сесії зовнішнього оцінювання та дати оголошення результатів ЗНО та ДПА.

 ДЕТАЛЬНІШЕ...

Інформаційні матеріали | Переглядів: 12 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 23.09.2016

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко під час прес-конференції 21 вересня. «Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно доПоложення про ДПА, що затверджено наказом МОН у 2014 році. На цей час ніяких змін не передбачається», - розповів Юрій Кононенко

Державна підсумкова атестація випускників загальних середніх навчальних закладів І ступеня (початкова школа) розпочнеться 15 травня, ІІ ступеня (основна школа) - 1 червня, а для випускників шкіл ІІІ ступеня – 23 травня. Перелік предметів, з яких буде проводиться державна підсумкова атестація для випускників шкіл І - ІІ ступенів, порівняно з минулим роком, не зміниться. Зокрема, для загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня – це українська мова, літературне читання, математика.

«Для випускників тих закладів, де навчання відбувається мовою національних меншин або вивчається одна з мов національної меншини, випускники можуть пройти державну підсумкову атестацію з мови національної меншини за рішенням педагогічної ради навчального закладу та з урахуванням побажань батьків», - додав директор департаменту МОН України.

При цьому Кононенко зауважив, що у початковій школі державна підсумкова атестація - це звичайна контрольна робота, яка проводиться для того, щоб оцінити рівень навчальних досягнень дітей.

«Діти не повинні відчувати дискомфорт та отримувати стрес від участі в державній підсумковій атестації, треба їх налаштовувати на звичайну роботу», - пояснив він.

У навчальних закладах II ступеня, як і минулого року, випускники обов’язково складатимуть ДПА з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який буде обирати педагогічна рада школи. Це може бути один із предметів з такого переліку: зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова національної меншини для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням такої мови та інтегрований курс літератури.

Державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл ІІІ ступеня) розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором.

Окрім того, у навчальному закладі для випускників ЗНЗ з навчанням або вивченням мов національних меншин, може бути проведена державна підсумкова атестація з мови національної меншини за бажанням самого випускника.

 

Освіта.ua
21.09.2016

 
Інформаційні матеріали | Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 23.09.2016

21 вересня о 10:00 Освітній портал “Педагогічна преса” у режимі онлайн транслюватиме прес-конференцію директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрія Кононенка та директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2017 році.

Директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрій Кононенко поінформує про тривалість 2016-2017 навчального року, форму державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, надасть роз’яснення щодо вибору предметів, з яких проводитиметься державна підсумкова атестація.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповість про:

 • перелік навчальних предметів, з яких у 2017 році проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання: обов’язкові та на вибір учасника;
 • особливості укладання тестових завдань з предметів, результати зовнішнього незалежного оцінювання яких зараховуватимуться як оцінка за державну підсумкову атестацію;
 • терміни реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2017 році;
  графік проведення основної сесії та орієнтовні терміни додаткової сесії зовнішнього оцінювання;
 • дати оголошення результатів ЗНО та ДПА.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці  http://pedpresa.ua/168329-online-64.html 

Згодом відео буде доступне в записі. Реєстрація для перегляду не потрібна.

 

Акредитація ЗМІ за тел. (044) 486-09-62; e-mail: zno_info@testportal.gov.ua до 10:00, 21 вересня.

Відділ інформації та комунікації з громадськістю (044)486-09-62; zno_info@testportal.gov.ua; testportal.gov.ua

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 27 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.09.2016

Лист МОН від 14.09.2016 № 1/9-491 “Про проведення VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка” ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 12 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 18.09.2016

Національний телеком-оператор Київстар запрошує учнів 5-11 класів 
разом з педагогами взяти участь у другому всеукраїнському 
фестивалі скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». 

Автори кращих робіт отримають нагороди для себе 
і своїх навчальних закладів від компанії «Київстар».

Приймання заяв та робіт триває  по 20 вересня 2016 року включно.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО  СКАЙБІНГ- ФЕСТ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 9 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 16.09.2016

Шановні бібліотекарі!

З 01 по 31 жовтня  2016 року відбудеться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Захід буде проведено відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України  від 12.08.2014  № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» в Україні.

26 жовтня 2016 року в усьому світі сімнадцятий раз відзначатиметься Міжнародний день шкільних бібліотек, який святкують щорічно четвертого понеділка жовтня, з ініціативи Міжнародної асоціації шкільних бібліотек.

Місяць замість одного дня! Це достатній термін, аби розказати про досягнення та потенціал шкільних бібліотек, продемонструвати все зроблене вами для учнів і вказати на ключову роль шкільних бібліотек у справі навчання та виховання дітей. А ще — це чудова нагода привернути увагу суспільства, представників органів влади та бізнес-структур, педагогічної та батьківської громади до важливого соціального інституту дитинства — шкільної бібліотеки. Адже без спільних зусиль неможливе її успішне перетворення на технологічно оснащений бібліотечно-інформаційний центр, сучасну шкільну бібліотеку XXI століття, що допомагає школярам досягати успіхів у навчанні.

Методичні рекомендації щодо проведення у 2016 році

Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 21 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 16.09.2016

Всеукраїнський місячних шкільних бібліотек відбувається ось уже третій рік поспіль на підтримку ініціативи Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) Новини з теми «Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою» Навчання: радість пізнання Презентували здобутки дошкілля Миколаєва Соціо-ігрова педагогіка Заплануйте уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру Захід проводять відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» від 12.08.2014  № 931.

До участі у місячнику запрошують представників обласних державних адміністрацій, органів управління освітою, керівників навчальних закладів, методистів з бібліотечних фондів, шкільних бібліотекарів та громадські організації.

Рекомендації щодо проведення у 2016 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек розробив Інститут модернізації змісту освіти спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського. Узагальнена інформація про заходи, проведені в рамках місячника буде представлена на сайтах обласних державних адміністрацій, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського. За підсумками місячника планують: провести Всеукраїнський вебінар «Роль шкільної бібліотеки у залученні дітей до читання» (листопад 2016 року) видати спеціальний випуск науково-методичного часопису «Шкільна бібліотека плюс». До 16.11.2016 приймають заявки на участь у Всеукраїнському вебінарі «Роль шкільної бібліотеки у залученні дітей до читання» та інформаційні матеріали (статті, фотозвіти, фоторепортажі, презентації, мультимедійні ресурси, методичні розробки) на електронну пошту Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (metodist08@i.ua).

Джерело: http://www.pedrada.com.ua/news/3958-qqn-16-m9-15-09-2016-pdgotuytesya-do-vseukranskogo-msyachnika-shklnih-bblotek

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 16 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 16.09.2016

На виконання плану заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України 30.12.2015 №1419-р, рекомендуємо провести 29-30 вересня «Уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України». На цих заняттях варто згадати події Другої світової війни та злочини тоталітарних режимів.

Просимо заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою. Звітування та зворотного інформування ця робота не потребує.

При цьому надсилаємо методичні рекомендації до проведення уроку.

Завантажити: Методичні рекомендації щодо проведення заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 18 | Завантажень: 0 | Додав: olzuk | Дата: 15.09.2016


Цитата 
тижня

Істинна мужність освічених народів полягає  в готовності до самопожертви в ім’я Батьківщини.         

Г. ГегельСайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №52

ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Муніципальний колегіум
Академія дитячої творчості
Перша українська гімназія
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Морський ліцей
Ліцей "Педагог"
Юридичний ліцей
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК
Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів


 
Пошук


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні 
посилання


Офіційні сайти

 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 ЗНО – м. Миколаїв  
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA Дошкілля. UA Блог ВГО Освітній портал Педагогічна преса


На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК Репозитарій навчального контенту Шкільні підручники та посібники
Ольга Кубарич © 2016
Зробити безкоштовний сайт з uCoz