Середа, 22.10.2014, 11:33
      
Миколаївський науково-
методичний центр
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS
Україна
Єдина Країна
Единая Страна
Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкілля м. Миколаїв Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 866
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 57 58 »

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-543 від 17 жовтня 2014 року

 

Про відзначення 70-ї річниці
вигнання нацистських окупантів з України

З метою вшанування 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України Міністерство освіти і науки України надсилає методичні матеріали, розроблені Українським інститутом національної пам’яті, для використання у навчально-виховному процесі.

Просимо довести цю інформацію до керівників та педагогічних працівників навчальних закладів.

ЗАВАНТАЖИТИ  Методичні  рекомендації Додаток: на 7 арк .

Заступник Міністра       Павло Полянський

Освіта.ua
21.10.201

Інформаційні матеріали | Переглядів: 7 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 21.10.2014

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-495 від 26 вересня 2014 року

 

Щодо вдосконалення фахової
майстерності вчителів іноземних мов

З метою реалізації основних положень "Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом" у частині, що стосується освіти, для України є особливо важливим забезпечення умов оволодіння іноземною мовою учнями загальноосвітніх навчальних закладів.

Концептуальні зміни, що відбуваються в галузі освіти, потребують постійного вдосконалення фахової майстерності педагогічних працівників у цілому й вчителів іноземних мов зокрема.

Як свідчать дані моніторингу стану вивчення іноземних мов, результати зовнішнього незалежного оцінювання, вчителі іноземної мови мають нагальну потребу підвищувати свій фаховий рівень через участь у міжнародних проектах, програмах та курсах.

Відтак, з метою адаптації програм фахової перепідготовки вчителів іноземної мови до загальноєвропейських освітніх стандартів та подолання усталених стереотипів щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як передавача інформації вважаємо за доцільне заохочувати вчителів іноземної мови загальноосвітніх навчальних закладів до участі у таких програмах та проектах.

Вчителям загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали у міжкурсовий період міжнародний сертифікат (диплом) CELTA, TKT – англійська мова; PRO-FLE – французька мова; GIDELFO – Professionelle Qualifizierung von Deutschlehrern – німецька мова зазначені вище сертифікати є підставою для зарахування годин фахової підготовки під час проходження планових курсів в інституті післядипломної педагогічної освіти.

Заступник Міністра       Павло Полянський

Інформаційні матеріали | Переглядів: 8 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.10.2014

 

Шановні педагоги , діти та батьки! Якщо ваші дити проявляють  цікавість до писемності та їй не байдуже майбутнє нашого світу, запропонуйте їй взяти участь у конкурсі, який організовує Укрпошта.

 

З 1 жовтня 2014 року Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 44-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі б хотілося вирости», який проводить Всесвітній поштовий союз, ООН.

 

Мета конкурсу – розвивати у молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби. Конкурс буде проведено на національному та міжнародному рівнях.

 

Надсилайте конкурсні роботи на адресу Вашої місцевої дирекції Укрпошти із позначкою на конверті «Конкурс ВПС». Ознайомитись з адресами дирекцій можна на сайті Укрпошти.

 

Національний конкурс відбувається в два етапи:

 

– регіональний етап – проводиться з 01 жовтня 2014 року до 30 січня 2015 року. В цей період конкурси організовують дирекції Укрпошти в усіх областях України.
– фінальний етап – триватиме з 01 березня до 15 квітня 2015 року. Розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції Укрпошти.

 

Переможців національного конкурсу Укрпошта оголосить 30 квітня 2015 р. На них очікують такі грошові премії:

 

І місце – 5 тис. грн
ІІ місце – 3 тис. грн
ІІІ місце – 2 тис. грн.

 

Творча робота переможця національного конкурсу відправлятиметься на оцінювання журі Міжнародного конкурсу. Переможці Міжнародного конкурсу отримають золоту, срібну і бронзову медалі за перше, друге і третє місце відповідно. Дитина, яка отримає золоту медаль, також нагороджується поїздкою в м. Берн (Швейцарія), де проведе незабутню подорож у супроводі організаторів конкурсу.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ  НА  ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 8 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.10.2014

Про проведення пробного зовнішнього  незалежного оцінювання навчальних  досягнень випускників навчальних  закладів системи загальної  середньої освіти в 2015 році

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти (далі - пробне ЗНО) з таких навчальних предметів.

1) української мови і літератури - 21 березня 2015 року;

2) англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії - 28 березня 2015 року.

2. Затвердити Календарний план підготовки та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році, що додається.  ДЕТАЛЬНІШЕ ...

Інформаційні матеріали | Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.10.2014

20.10.2014

Формат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2015» буде змінено

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015» від 18.09.2014 № 1053 , до 15 грудня 2014 року буде запропоновано склад журі третього (фінального) туру конкурсу, а до 10 лютого 2015 року департаменти (управління) освіти і науки ОДА та Київської МДА мають надіслати інформацію щодо учасників фіналу конкурсу.

 

10.09.2014

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1053 від 18 вересня 2014 року

Про проведення всеукраїнського
конкурсу "Учитель року – 2015"

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489  "Про всеукраїнський конкурс "Учитель року", відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638 , та рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2014 року наказую:

1. Провести у 2014-2015 навчальному році всеукраїнський конкурс "Учитель року - 2015" (далі – Конкурс).

2. Утворити центральний оргкомітет Конкурсу в складі згідно з додатком 1.

3. Конкурс провести у три тури:

 • перший (районний, міський) – грудень 2014 року,
 • другий (обласний, міський - у м. Київ) – грудень 2014 року - січень 2015 року,
 • третій (заключний) – квітень-травень 2015 року.

ДЕТАЛЬНІШЕ... 

 
 
 

 

Освіта.ua
18.09.2014

 
 
Інформаційні матеріали | Переглядів: 93 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.10.2014

Вищим навчальним закладам рекомендовано проводити змагання для школярів

Керівникам вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації Міністерство освіти і науки України адресовано лист «Про проведення вищими навчальними закладами олімпіад, турнірів та інших інтелектуальних змагань для школярів»  від 16.10.2014 № 1/9-540 .

У листі йдеться про те, що з метою створення умов для виявлення та розвитку інтелектуальних здібностей дітей, залучення їх до науково-дослідницької, експериментальної, пошукової роботи та відбору вищими навчальними закладами потенційних студентів, рекомендовано відповідним закладам організовувати та проводити олімпіади, турніри та інші інтелектуальні змагання для школярів.

Подібні змагання створювати з урахуванням навчальної програми загальноосвітніх навчальних закладів.
МОН 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 9 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.10.2014

Про деякі питання проведення зовнішнього
незалежного оцінювання результатів навчання,
здобутих на основі повної загальної середньої освіти,
для осіб, які виявили бажання вступати до
вищих навчальних закладів України в 2015 році

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України "Про вищу освіту", статті 34 Закону України "Про загальну середню освіту" наказую:

1. Затвердити Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що додається.

2. Встановити, що в 2015 році:

1) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, проводитиметься у квітні - липні;

2) кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку, затвердженого пунктом 1 цього наказу;

3) зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту за ступенем молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) та бакалавра (спеціаліста або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань);

4) результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (базовий рівень - українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.

3. Українському центру оцінювання якості освіти (Лікарчук І.Л.) забезпечити відповідно до частини третьої статті 45 Закону України  "Про вищу освіту" погодження цього наказу з громадськими об’єднаннями керівників вищих навчальних закладів, зареєстрованими в установленому законодавством порядку.

4. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти  (Кононенко Ю.Г.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І.Р.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр       С. Квіт

ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

ДЕТАЛЬНІШЕ...

 

 
Інформаційні матеріали | Переглядів: 12 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.10.2014

Реєстрація учасників триває з 01 вересня 2014 року до 31 січня 2015 року.

Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації. 

ДЕТАЛЬНІШЕ  НА  ОФІЦІЙНОМУ  САЙТІ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 13 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 16.10.2014

З метою підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти, забезпечення гуртків, груп, секцій, студій та інших творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів якісною навчальною літературою за напрямами позашкільної освіти  затверджено Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти, що додається.

  Наказ МОН № 1008 від 09.09.14 року "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти" ЗАВАНТАЖИТИ  

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 14 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 15.10.2014

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 

 • «Астрономія» — 9 грудня 2014 року
 • «Технік» — 10 грудня 2014 року
 • «Еколог» — 11 грудня 2014 року
 • «Історик» — 12 грудня 2014 року

ЗАВАНТАЖИТИ  НАКАЗИ ,  ЗАЯВКУ 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО КОНКУРСУ

    Загальна тематика для конкурсу в 2014-15 навч. році:

ДЕТАЛЬНІШЕ  НА ОФІЦІЙНОМУ  САЙТІ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 22 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 14.10.2014

Департамент освіти, науки та молоді облдержадміністрації доводить до відома  про щорічний конкурс української патріотичної сучасної поезії імені Валерія Бойченка,  започаткований     Миколаївським  фондом «Дітям України»,  який відбудеться 14 жовтня 2014 року о 14.30 год.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявки підписані керівником навчального закладу  в оргкомітет  конкурсу до 10 жовтня 2014 року за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 45. Довідки  за телефоном тел: 37-42-94

 Інформаційні  матеріали конкурсу: ЗАВАНТАЖИТИ  

Інформаційні матеріали | Переглядів: 26 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 08.10.2014

У 2014-2015 навчальному році Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» за художньо-естетичним напрямом позашкільної освіти у таких номінаціях:

«Керівник гуртка вокального та музичного мистецтва»,

«Керівник гуртка циркового та театрального мистецтва»,

«Керівник гуртка хореографічного мистецтва».

 Всеукраїнський конкурс відбудеться  у три етапи:

1 етап – жовтень-грудень 2014 року,

2 етап – січень-лютий 2015 року,

3 етап – березень-квітень 2015 року (в один тур, заочно).

ЗАВАНТАЖИТИ Наказ Міністерства № 951 від 22.08.2014 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 20 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 08.10.2014

Про проведення фінальних  етапів Всеукраїнських учнівських   турнірів юних географів, інформатиків,  біологів, економістів, математиків   імені професора М. Й. Ядренка,  хіміків, фізиків, винахідників  і раціоналізаторів   у 2014/2015 навчальному році  ЗАВАНТАЖИТИ Наказ Міністерства № 1146 від 07.10.2014 «Про проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних географів, інформатиків, біологів, економістів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, хіміків, фізиків, винахідників  і раціоналізаторів у 2014/2015 навчальному році» 

Терміни проведення фінальних етапів

Всеукраїнських учнівських турнірів юних географів, інформатиків,біологів, економістів, математиків імені професора М. Й. Ядренка, хіміків, фізиків, винахідників і раціоналізаторів у 2014/2015 навчальному році

1. Юних географів  – з 27 по 30 жовтня 2014 року у м. Кіровоград;

2. Юних інформатиків – з 27 по 31 жовтня 2014 року у м. Ужгород;

3. Юних біологів  – з 28 жовтня по 02 листопада 2014 року у   м. Вінниця;

4. Юних економістів – з 28 жовтня по 01 листопада 2014 року у  м. Суми;

5. Юних математиків імені професора М. Й. Ядренка – з 28 жовтня по 02 листопада 2014 року у м. Чернівці;

6. Юних хіміків – з 28 жовтня по 02 листопада 2014 року у  м. Дніпропетровськ;

7. Юних фізиків – з 21 по 26 листопада 2014 року у м. Харків;

8. Юних винахідників і раціоналізаторів – з 06 по 11 листопада 2014 року  у м. Київ.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 21 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 08.10.2014

Конкурс проводиться з 26 серпня 2014 року до 03 березня 2015 року.

До кінця березня 2015 року журі конкурсу оцінить усі надіслані на конкурс роботи та визначить найкращі.

Інформацію про результати конкурсу буде розміщено на сайтах ігор «Соняшник» та «Геліантус».

За результатами конкурсу автори найкращих робіт отримають подарунки.

Умови участі в конкурсі:

 1. Для участі в конкурсі приймаються індивідуальні творчі роботи.
 2. Роботи приймаються ТІЛЬКИ в електронному вигляді та мають бути надіслані на електронну скриньку оргкомітету: helianthus.gra@gmail.com 

  Лист повинен містити:

  • текстовий файл, що містить прізвище й ім’я автора роботи, його вік, місце й клас навчання, контакти автора: e-maіl, конт. телефон; назву роботи (можна додати епіграф, анотацію); коротке (одне-два речення) пояснення ідеї;
  • фото у форматі .tif або .jpg з розширенням не менше 300 dpi з назвою роботи, ПІБ автора.
 3. Кількість робіт, що надсилаються від одного автора, необмежена.
 4. Роботи, що будуть надіслані для участі в конкурсі, не рецензуються.
 5. Організатори конкурсу залишають за собою право використовувати фотографії в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо, але з обов’язковим посиланням на автора.
Інформаційні матеріали | Переглядів: 23 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 07.10.2014

конкурс сайтов

Цитата 
тижня
Сайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №52

ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Муніципальний колегіум
Академія дитячої творчості
Перша українська гімназія
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Морський ліцей
Ліцей "Педагог"
Юридичний ліцей
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК
Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів


 
Пошук


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Корисні 
посилання
Ольга Кубарич © 2014
Зробити безкоштовний сайт з uCoz