Понеділок, 03.08.2015, 18:08
   Миколаївський науково-методичний центр

Україна

Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкільна освіта Миколаєва Початкова освіти Миколаєва. Заочна школа для обдарованих дітей «НАДІЯ» Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури Проект Поет духовної свободи Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 Методичне об’єднання вчителів інформатики м. Миколаєва

Сайти
педагогів міста


Блоги вчителів  Блог Ганни Новицької, 
учителя української мови і літератури 
Миколаївського економічного ліцею № 2 Блог Андрія Курчина, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №35
 Блог Ірини Прокопенко, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №28
Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0
Форма входу

Код банера
МНМЦ
 

Якщо бажаєте розташувати

наш банер на своєму сайті,

 скопіюйте код


 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 961
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 64 65 »

Запрошуємо працівників освіти на щорічний БЕЗКОШТОВНИЙ «Інтернет-марафон» від ВГ «Основа»!

     

Вже традиційно Видавнича Група "Основа" проводить в червні інтернет-марафон для більшості працівників школи. Вебінари минулих років показали, що цільова аудиторія, як правило, дуже широка і різнобічна, але всіх цих людей об'єднує бажання розвиватися і самовдосконалюватися.

А ми всіляко намагаємося вам у цьому допомогти!

Автори видавництва, редактори, відомі та авторитетні фахівці із задоволенням поділяться з вами своїм досвідом та дадуть відповіді на всі ваші запитання вже 24 і 25 червня!

Цього року ми пропонуємо не менш актуальні теми та інноваційні методики:

 • Технологія модульного уроку в сучасній школі
 • Форми в навчанні створення вікторин, анкет, опитувальників і тестів для блогу.
 • Урок в одному зображенні. Інфографіка а уроці
 • Конструктор  сучасного особистісно-зорієнтованого уроку

Підвищуйте свій професійний рівень!

ПЕРЕЛІК  ВЕБІНАРІВ

 


Для участі у вебінарах необхідно:

 1. Заповнити заявку: http://goo.gl/IPdQ9E. Оберіть тему, або декілька тем, які б ви хотіли прослухати. (Якщо бажаєте отримати сертифікат заповніть відповідну форму на цій же сторінці.) Напередодні марафону на вашу електронну адресу буде надіслано посилання та пароль для входу на вебінар. Не пропустіть!
 2. Мати інтернет та навушники.
 3. Перебувати за компьютером у відповідний час.
 
*Вебінар (англ. webinar) — спосіб організації зустрічей онлайн, формат проведення семінарів, тренінгів та інших заходів за допомогою Інтернету
 
Будьте на сучасній хвилі!

Приєднуйтеся самі та запрошуйте колег!

Інформаційні матеріали | Переглядів: 42 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 09.06.2015

З 8 по 22 червня 2015 року розпочався традиційний Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон «Відкриті педагогічні студії «Якісна освіта –це...»».

Марафон триватиме за підтримки та участі МОНУ, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, Інституту педагогіки НАПН України.

Ви зможете обговорити найбільш актуальні питання сучасної освіти з фахівцями МОНУ та ІІТЗО в галузі початкової, загальної середньої освіти, дошкільної педагогіки і психології, науковцями Інституту педагогіки НАПН України та авторами навчально-методичної літератури провідних видавництв України. Всеукраїнський педагогічний інтерактивний марафон — це відкритий обмін педагогічним досвідом, співпраця й розв’язання спільних задач.

Повний перелік вебінарів (теми, спікери, дата й час проведення):

Завантажити програму Всеукраїнського педагогічного інтерактивного марафону

Щоб стати учасником марафону, реєструйтеся за адресою: http://www.ranok.com.ua/webinar.html

Інформаційні матеріали | Переглядів: 28 | Завантажень: 1 | Додав: olzakybarich | Дата: 09.06.2015

МОН України оприлюднило наказ від 08.04.2015 № 412, яким затверджено Інструкцію щодо заповнення Класного журналу в 1–4-х класах загальноосвітніх навчальних закладів (далі — Інструкція).

Відповідно до Інструкції, усі записи в журналі потрібно вести державною мовою.

Усі записи в журналі, необхідні на початок навчального року, здійснюються класним керівником упродовж 5 робочих днів після одержання журналу.

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється за 12­бальною шкалою і фіксується у журналі у 2-4-му класах із таких навчальних предметів інваріантної складової: «Українська мова», мова і читання національної меншини (де зазначається відповідна мова), «Літературне читання», «Іноземна мова», «Математика», «Природознавство», «Я у світі», «Трудове навчання».

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється вербально:

 • у 1-му класі — з усіх навчальних предметів;
 • у 2-му класі — протягом І семестру за рішенням педагогічної ради;
 • у 2­4-му класах — із предметів інваріантної складової: «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», інтегрованого курсу «Мистецтво», «Основи здоров’я», «Фізична культура»;
 • у 1­4-му класах — з усіх предметів варіативної складової.

Наприкінці семестрів та навчального року з навчальних предметів, з яких оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється вербально, у журналі у графах «І семестр», «ІІ семестр», «Рік» записується «Зар.» (зараховано). Окремі види перевірок у разі вербального оцінювання (за ведення зошита, діалог, диктант тощо) у журналі словом «Зар.» не фіксують.

У випадках, коли учні звільнені за станом здоров’я від занять із фізичної культури, наприкінці семестрів та навчального року робиться запис «Зв.» (звільнений (а)).

У разі неатестації учня (учениці) через пропуски половини або більшості уроків із навчальних предметів, які оцінюються вербально, робиться запис «Не зар.» (не зараховано). З навчального предмета (предметів), з якого учень (учениця) не атестований, готується завдання на літні канікули за індивідуальною програмою, виконання якої перевіряється перед початком нового навчального року. За результатами перевірки, орієнтовно до 5 вересня включно, у журналі робиться повторний запис про рішення педагогічної ради. 

МОН України
Інформаційні матеріали | Переглядів: 57 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.05.2015

Повідомляємо, що компанія Microsoft у травні проводить низку заходів з теми “Комп’ютерна безпека”, які  передбачають  безкоштовне навчання від провідних експертів Microsoft.  Заходи  відбуватимуться на навчальному порталі Microsoft Virtual Academy (MVA), який  пропонує кілька сотень інтерактивних курсів навчання. Мета заходів - допомогти, досвідченим ІТ-фахівцям, педагогам і зацікавленим учням освоїти новітні технології, отримати необхідні навички у сфері  ІКТ.

Після закінчення кожного курсу видаються іменні сертифікати.

Програма тренінгу

Курс «Основи комп'ютерної безпеки» являє собою введення в інструменти та методи забезпечення безпеки комп'ютерних мереж, побудованих на основі операційних систем Microsoft. В рамках курсу розглядаються основні концепції інформаційної безпеки, механізми захисту інформації користувачів, правила і методи забезпечення мережевої безпеки, настройки групових політик.

Ціль курсу –залучити аудиторію до освоєння та підвищення обізнаності користувачів поняттям інформаційної безпеки та формування в учасників досвіду отримання знань через онлайн ресурси.

Модуль 1

 • Основи комютерної безпеки - 21 хв.
 • Основи комп'ютерної безпеки- 16 хв.
 • Онлайн тестування 5 тестів - 5 хв.

Модуль 2

 • Аутентифікація, авторизація, аудит, шифрування - 42 хв.
 • Аутентифікація, авторизація, аудит, шифрування - 37 хв.
 • Онлайн тестування - 5хв.

 Для того, щоб взяти участь  у  вищезазначених заходах (курси, тренінги) необхідно пройти реєстрацію ( інструкція додаєтьсяЗАВАНТАЖИТИ інформаційні матеріали

Інформаційні матеріали | Переглядів: 25 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.05.2015

  Вперше в Україні відбудеться EdCamp Ukraine — педагогічна (не)конференція, під час якої освітяни матимуть змогу обговорити найактуальніші питання та поділитися досвідом з колегами. Участь у заході безоплатна. Для того щоб стати учасником, потрібно до 31 травня 2015 року заповнити реєстраційну форму, пройти відбіркове інтерв'ю і перемогти в конкурсному відборі.

Докладніше >>

Інформаційні матеріали | Переглядів: 41 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.05.2015

З 25 травня по 5 червня 2015 року триватиме Всеукраїнська акція «Чужих дітей не буває». Організатори акції МОН України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» ініціюють проведення заходу до Міжнародного дня захисту дітей.

Організатори акції мають на меті привернути увагу суспільства на необхідність дотримання прав кожної дитини, як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, до питань розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку різних категорій, незалежно від місця їх перебування чи місця отримання дошкільної освіти; нагадування про захист прав дітей на життя, освіту, відпочинок, дозвілля та захист від насилля і експлуатації; підняття престижу професій працівників дошкільних навчальних закладів.

До участі у заході запрошуються колективи навчальних закладів, батьківська громадськість, громадські організації, піклувальні ради, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, видавництва, організації.

Учасникам акції пропонується адресно відвідати  сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; відвідати дитячі лікарні, будинки дитини тощо, організувати дозвілля для дітей, зустрічі з цікавими людьми, виставки дитячих робіт.

Результати Акції будуть висвітлені на сайтах МОН України, Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», у періодичних виданнях та засобах масової інформації. 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 29 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 15.05.2015

Міністерство освіти та науки України, Міжнародний освітньо-методичний центр PEARSON-Dinternal підготував практичні матеріали для вчителів англійської мови для проведення проектної роботи з учнями під час літніх канікул.

Матеріали розраховані на три рівні:
•   Початковий (2-4 класи)
Wild Life, Festivals in Great Britain and Ukraine
•   Середній (5-7 класи)
Healthy Living
•   Старший (8-9 класи)The Young and Talented


Кожен рівень містить усі необхідні методичні та навчальні матеріали для проведення проектної роботи: варіанти формату проектів, шляхи реалізації. методичні пояснення (українською мовою), роздатки для учнів, макети нагород та сертифікатів за найкращий проект тощо.

Усі матеріали розміщено для завантаження ​на сайтах:

www.pearson.com.ua

www.dinternal.com.ua

www.mon.gov.ua

19-20 травня 2015 відбудеться вебінар для вчителів англійської мови з питань організації та проведення проектної роботи в літніх мовних таборах. Реєстрація на вебінар буде доступною на сайтах: 

www.pearson.com.ua

www.dinternal.com.ua

Участь у семінарі та вебінарах безкоштовна.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 124 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 14.05.2015

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 408 від 08 квітня 2015 року

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
24 квітня 2015 р. за № 466/26911

Про затвердження Положення про
наукові профільні школи учнівської молоді

Відповідно до статей 4 і 6 Закону України "Про позашкільну освіту" та підпункту 11 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, з метою залучення учнівської молоді до пошукової, дослідницької та експериментальної діяльності в різних галузях науки, техніки, виробництва, культури, задоволення її потреб у професійному самовизначенні НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про наукові профільні школи учнівської молоді, що додається.

2. Департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В.В.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

Міністр       С.М. Квіт

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
08.04.2015 № 408

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
24 квітня 2015 р. за № 466/26911

ПОЛОЖЕННЯ
про наукові профільні школи учнівської молоді

І. Загальні положення

1. Це Положення визначає порядок організації та діяльності наукових профільних шкіл учнівської молоді (далі – Школи).

2. Школи є однією з форм організації позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму.

3. Метою діяльності Шкіл є залучення учнівської молоді до пошукової, дослідницької та експериментальної діяльності в різних галузях науки, техніки, виробництва, культури, задоволення її потреб у професійному самовизначенні. ДЕТАЛЬНІШЕ...

Освіта.ua

 

13.05.2015

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 34 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 14.05.2015

МОН України рекомендує 18 травня 2015 року провести в навчальних закладах України урок пам’яті, присвячений вшануванню початку депортації кримських татар та представників інших народів з території Криму.

ЗАВАНТАЖИТИ Лист, методичні  рекомендації

Інформаційні матеріали | Переглядів: 28 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 13.05.2015

Конкурс для учнів 3-6 класів шкіл України «Вершинки» 100 талантів — 100 нагород

 ( активно до 10 серпня 2015 року)

ГК TeleTrade та медіа-холдинг «Деньги+» у рамках соціального проекту
ВЕКТОР «i» голошують конкурс для учнів 3-6 класів шкіл
України

 

«Вершинки» 100 талантів — 100 нагород

Конкурс проходить з 10 лютого по 10 серпня 2015 року

За підсумками конкурсу 100 дітей з усіх регіонів України будуть удостоєні права отримувати протягом нового навчального року (з вересня 2015 —по червень 2016) щомісячні заохочувальні премії у розмірі 400 гривень на розвиток індивідуальних здібностей. Премії будуть мати цільове призначення і направлятися на оплату гуртків, секцій, студій, в яких займаються діти.

Переможці визначатимуться за наступними номінаціями:

 • Вербальний інтелект (лінгвістичний): ораторське мистецтво, акторська майстерність, література, іноземні мови.
 • Музичний інтелект: вокал, гра на музичних інструментах.
 • Візуально-просторовий інтелект: малювання, дизайн, проектування, креслення.
 • Абстрактний інтелект: різьба по дереву, випалювання.
 • Логічний інтелект: математика і інші точні науки, біологія, астрономія, хімія та інші природні науки, шахи, шашки, програмування.
 • Фінансовий інтелект: курси юних економістів і фінансистів.
 • Підприємницький: курси з розвитку підприємництва.
 • Тілесно-кінетичний інтелект: спортивні секції.

Умови конкурсу досить прості.

Учасники повинні надати організаторам Заявку за встановленою формою і конкурсну роботу — самопрезентацію в довільній формі.

В якості конкурсної роботи приймається лист-твір дитини, в якому буде детально розказано, якій гурток, курси, секцію, студію або школу він хоче відвідувати, чому йому важливо розвивати свій талант і яку користь у майбутньому він хоче принести оточуючим його людям та Україні. У додатку до листа приймаються малюнки, відеоролики, фотографії, відгуки педагогів, наставників і друзів.

Підсумки конкурсу будуть оголошені 1 вересня 2015

Конкурсні роботи надсилаються за адресою: konkurs@teletrade.com.ua після заповнення Форми учасника.

Деталі: http://www.teletrade.com.ua/trade/action/vershinki

Інформаційні матеріали | Переглядів: 41 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.04.2015

Международный  конкурс  для  школьников  “Научная ярмарка Google”  ( активно до 19.05.2015)

 

Google Science Fair – это международный научный конкурс для школьников и студентов в возрасте от 13 до 18 лет. Участвовать в нем можно как самостоятельно, так и в составе команды.

Главный приз – грант на обучение в размере 50 000 долларов США.

Стипендия Google в размере 50 000 долл. США покрывает расходы на будущее обучение победителя конкурса. Если приз достанется команде, эта сумма будет распределена поровну между ее участниками.

Детали на сайте: https://www.googlesciencefair.com/ru/

Інформаційні матеріали | Переглядів: 28 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.04.2015

Унікальною формою освітньої роботи, що дає змогу зробити процес навчання радісним і повноцінним, є літня школа. Цього року за ініціативи МОН України стартує проект літніх мовних таборів. На сайті МОН України розміщено навчально-методичні матеріали, а також графік проведення основних заходів.
При навчальному закладі можна організувати також діяльність інших літніх шкіл, зокрема екологічної, культурологічної, психологічної, правової.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 31 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.04.2015

ЗАВАНТАЖИТИ  ЛИСТ  Про підсумки оцінювання робіт представлених на обласний форум юних шанувальників фізики та астрономії

Інформаційні матеріали | Переглядів: 40 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.04.2015

Концепція національно-патріотичного виховання

дітей та молоді

 ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 40 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 15.04.2015


Цитата 
тижня

Істина мужність освічених народів полягає  в готовності до самопожертви в ім’я Батьківщини.         

Г. Гегель



Сайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №52

ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Муніципальний колегіум
Академія дитячої творчості
Перша українська гімназія
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Морський ліцей
Ліцей "Педагог"
Юридичний ліцей
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК




Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів


 
Пошук


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні 
посилання


Офіційні сайти

 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 ЗНО – м. Миколаїв  
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA Дошкілля. UA Блог ВГО Освітній портал Педагогічна преса


На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК Репозитарій навчального контенту Шкільні підручники та посібники
Ольга Кубарич © 2015
Зробити безкоштовний сайт з uCoz