Неділя, 24.07.2016, 17:36
   Миколаївський науково-методичний центр

Україна

Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкільна освіта Миколаєва Початкова освіти Миколаєва. Заочна школа для обдарованих дітей «НАДІЯ» Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури Проект Поет духовної свободи Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 Методичне об’єднання вчителів інформатики м. Миколаєва

Сайти, блоги
педагогів міста


  Сайт Олени Іртищевої учителя історії і правознавства Миколаївської ЗОШ №51 
 Блог Олени Сіренко учителя математики Миколаївської школи № 1 ім. О. Ольжича Сайт Катерини Аркуші учителя історії і правознавства Миколаївської гімназії №4 
 Блог Ганни Новицької, 
учителя української мови і літератури 
Миколаївського економічного ліцею № 2 Блог Андрія Курчина, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №35
 Блог Ірини Прокопенко, 
учителя правознавства 
Миколаївської ЗОШ № №28
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Код банера
МНМЦ
 

Якщо бажаєте розташувати

наш банер на своєму сайті,

 скопіюйте код


 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 1125
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 3 ... 74 75 »

Відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638, наказу Міністерства освіти і науки України від 11.03.2016 № 246 «Про проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016», за результатами оцінювання третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016»  ЗАВАНТАЖИТИ  НАКАЗ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 26 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 08.06.2016

Комплексна реформа системи пенсійного забезпечення в Україні. Запровадження накопичувальної системи

Проблема соціальної несправедливості пенсійної системи не один рік хвилює суспільство: відсутність єдиних принципів розрахунку пенсій, наявність пільг та привілегій у окремих категорій пенсіонерів, перерозподіл частини коштів солідарної системи на користь одних груп пенсіонерів за рахунок інших,  диспропорції у розмірах пенсій, призначених у різні періоди.

З метою модернізації пенсійної системи та усунення недоліків в соціальній політиці держави Кабінетом Міністрів України внесено на розгляд Верховної Ради України проект Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Зазначений Закон є основним законодавчим актом комплексної реформи системи пенсійного забезпечення, яка  передбачає:

 • призначення всіх видів пенсій за нормами єдиного закону та скасування спеціальних пенсій (крім військових) - з 1 січня 2016 року пенсія державним службовцям та прирівняним до них особам, (судді, прокурори, народні депутати та ін.) призначається на загальних умовах;
 • встановлення  соціальної  справедливості у солідарній системі;
 • запровадження накопичувальної системи пенсійного забезпечення;
 • запровадження професійної пенсійної системи для окремих  категорій професій;
 • розвиток недержавного пенсійного забезпечення.

Мета пенсійної реформи – це розбудова багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи, що дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел:

- солідарної системи;

- накопичувальної системи;

- системи недержавного пенсійного забезпечення.

 Пенсійна реформа передбачає, що обов'язкове пенсійне накопичення діятиме для громадян молодших за 35 років, але люди від 35 до 55 років зможуть на добровільній основі брати в ньому участь.

Ставка внеску в систему поступово зростатиме і на початковому етапі в 2017 році становитиме 2%, а до 2022 року зросте до 7%.

Також пенсійна реформа передбачає запровадження професійної пенсійної системи для окремих категорій професій, яка надасть можливість отримувати більшу, більш справедливу пенсію.

Держава повністю гарантуватиме збереження коштів накопичувальної пенсійної системи.

Впровадження накопичувального рівня допоможе посилити залежність розміру пенсії від трудового вкладу особи, а відтак збільшити зацікавленість працівників та роботодавців у сплаті страхових внесків.

Накопичувальна система націлена на захист громадян України від злиденного існування на пенсії, тобто це один з ефективних шляхів радикального підвищення рівня життя людей похилого віку.

Особливості виходу на пенсію за вислугу років працівників освіти

ДЕТАЛЬНІШЕ...

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ: 

Пенсійна  реформа ЗАВАНТАЖИТИ

Пенсії освітянам   ЗАВАНТАЖИТИ

Веб-портал ПФУ  ЗАВАНТАЖИТИ

Керівництво управління Пенсійного фонду України

в Ленінському районі м. Миколаєва.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 62 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 08.06.2016

Ваш ребенок любит снимать все вокруг на мобильный телефон? Знает уйму блогеров и тоже хочет получить признание, стать популярным и известном автором видео?

Тогда направьте его увлечение в правильное русло на бесплатном мастер-классе « Как создать свой популярный Youtube канал и стать ютубером» для детей от 9-14 лет.

В программе мастер-класса:

 • Как стать известным и знаменитым не вставая с дивана
 • 5 шагов для создания своего Youtube-канала
 • Как собрать подписчиков на свой канал – 7 убойных приемов
 • Как стать миллионером – практическое пособие для начинающих
 • 10 ютуб каналов детей, которых смотрят миллионы
 • Откройте для своего ребенка удивительный мир Ютуберов!

Ждём Вас 11 июня в 11.00 по адресу: ул.Лягина,4

Вход свободный. Открыта обязательная предварительная регистрация:РЕЄСТРАЦІЯ

Інформаційні матеріали | Переглядів: 24 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 31.05.2016

 ІІ Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету».

Запрошуються учні 5-11 класів всіх типів навчальних закладів України.

В цьому році фестиваль проводиться за номінаціями: Мальований скрайбінг, Онлайн скрайбінг, Аплікаційний скрайбінг.

Основне завдання: створити позитивний пізнавальний ролик на тему «Моя 3G-сім’я», в якому відобразити можливості та переваги мобільного інтернету для тих людей, який досі не користуються цією послугою.

В результаті оцінки всіх наданих на фестиваль робіт будуть обрані 9 фіналістів.

Призовий фонд фестивалю: цінним подарунком нагороджуються 3 школи, які будуть представлені абсолютними переможцями фестивалю в кожній номінації. Переможці визначаються шляхом підсумовування балів, отриманих від журі, та балів, отриманих в результаті онлайн-голосування. Смартфонами з підключенням до мережі «Київстар» нагороджуються всі учні-учасники, чиї роботи потрапили до фіналу, та вчителі – керівники авторів (9 учнів та 9 вчителів).

Детальніше про конкурс: http://goo.gl/mDRznr

Інформаційні матеріали | Переглядів: 37 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 24.05.2016

ВГ «Основа», вже традиційно, до дня свого народження,
проводить педагогічний інтернет-марафон
БЕЗКОШТОВНИХ вебінарів!!!

 

 

Але, цього разу нові цікавинки та розширений формат )))

 

ДЕНЬ ПЕРШИЙ - 21 червня в 10-30 Спеціальний гість 

ГАЛИНА УСАТЕНКО – голова громадської ради при МОН України, доцентки Інституту філології Київського Університету імені Тараса Шевченка «ЯК НАСМІЛИТИСЯ ЗМІНИТИ ШКОЛ У ІЗ СЕРЕДИНИ? Створімо алгоритм дій разом…»

РЕЄСТРАЦІЯ:  https://goo.gl/xJ5kCe

 

ДЕНЬ ДРУГИЙ – 22 червня початок о 10-00 Вебінари від “вчителів змін”

Вебінари від фіналістів незалежного педагогічного конкурсу “Спікер року”, що проходить у межах проекту  ”Global Educational Discovery” www.geddiscovery.net

Вебінари від вчителів, які почали змінювати себе і змінюють своїх учнів

Теми, які перевертають вчительську свідомість

РЕЄСТРАЦІЯ:  https://goo.gl/Yg8XH1

 

ДЕНЬ ТРЕТІЙ і ЧЕТВЕРТИЙ −23 та 24 червня
Початок о 10 годині
 .  Вебінари від редакторів та авторів ВГ “Основа”

Найбільш повно про всі сучасні тенденції в освіті. Найбільш цікаво про викладання. Найбільш сучасно про книжки для школи . Два дні та більше 20 вебінарів. 

РЕЄСТРАЦІЯ:  https://goo.gl/IsTi8Z

ДЕТАЛЬНІШЕ  ПРО ВЕБІНАРИ 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 98 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 19.05.2016

Шановні колеги!

            25-27 жовтня 2016 р. відбудеться Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародний Освітній Форум - професійний широкомасштабний захід педагогічних, наукових і технічних інновацій галузі освіти, який з 2009 року представляє в столиці України:

 • виставку вищих навчальних закладів і наукових установ, закладів післядипломної та неперервної освіти, обласних і міських управлінь (департаментів) освіти, професійно-технічних навчальних закладів і навчально-методичних центрів, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів освіти з 25 регіонів України;
 • виставку закордонних навчальних закладів, освітніх агенцій, міжнародних представництв і проектів із Польщі, Словаччини, Чехії, Австрії, Канади, США, Великої Британії, Ізраїлю, Китаю, Франції та інших країн;
 • виставку виробників і постачальників сучасних засобів навчання, проектів, програм, видавництв, освітніх порталів, комп’ютерних комплексів, навчальних лабораторних приладів, новітніх соціальних систем з можливостями інтерактивної освіти та інших інноваційних рішень для впровадження в освітню практику;
 • науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи з актуальних питань і проблем галузі освіти за участю керівників, провідних науковців і фахівців Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади та управління, керівників підприємств, практичних працівників усіх ланок освіти, представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв і освітніх агенцій;
 • конкурси для учасників: Національний конкурс «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» з упровадження електронного освітнього ресурсу в навчальну, наукову, інформаційну, управлінську та інші сфери діяльності та конкурси з тематичних номінацій з урочистим нагородженням переможців почесними нагородами та дипломами.

 

Офіційний сайт  Http://innovosvita.com.ua

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТКОВІ  ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

З питань участі у форумі, конкурсах і заходах звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

Компанія «Виставковий Світ»

Адреса: вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

Http://innovosvita.com.ua 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 31 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 18.05.2016

Фонд Кличко запрошує до освітнього проекту «Школа Успіху» - 2016! Школа Успіху» - це безкоштовний літній табір, в програму якого включені цікаві тренінги, семінари, ігри, квести, майстер-класи та інші корисні активності. Нововведенням цього року будуть професійні поїздки або екскурсії в міжнародні та українські компанії. Детальна інформація про проект та умови участі в школі на сайті: 
http://klitschkofoundation.org/…/educa…/shkola-uspikhu-2016/

Інформаційні матеріали | Переглядів: 32 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 17.05.2016

С 1 мая по 24 августа 2016 года по инициативе Всеукраинской общественной организации «Научное гуманитарное общество» (просветительский проект «LIKБЕЗ. Исторический фронт») и при поддержке Государственного научного учреждения «Институт модернизации содержания образования» проводится Всеукраинский конкурс молодежных проектов«Как сделать историю Украины интересной для молодежи», с целью поиска новых путей популяризации истории Украины в целом или ее отдельных эпизодов.

В рамках Конкурса будут определяться лучшие молодежные проекты в категориях:
— «Новые технологические средства популяризации истории (Интернет-технологии, ИТ, гаджеты)»,
— «Социальные сети для популяризации истории»,
— «История родного края в контексте истории Украины»,
— «Семейная история (генеалогия, устная история)»,
— «Мемориально-художественные акции».

К участию приглашаются учащиеся общеобразовательных, воспитанники внешкольных и студенты высших учебных заведений I-IV уровней аккредитации в возрасте от 15 до 25 лет.
Конкурс проводится с 1 мая по 24 августа 2016 года.

Для участия в конкурсе участники:
— Готовят собственный проект;
— Подают заявку, содержащую информацию о персональных данных участника Конкурса (фамилия, имя, отчество, место учебы, контактный телефон, электронная почта, название проекта с его кратким описанием), один экземпляр проекта на бумажном и электронном носителях (стоит ограничиться бумажным, это просто общие требования для государственных конкурсов, рассматриваться будут бумажные, присланные по почте);
— Проекты должны быть выполнены компьютерным набором, стандартным шрифтом (14 пунктов) через 1,5 интервала). Объем текста проекта — не более 3 страниц. Государственные конкурсы делаются все с материальными носителями информации, поэтому извините, не по электронной почте.

Основная цель Конкурса — поиск креативных идей, которые можно изложить кратко.
— К 1 июня 2016 присылают документы с пометкой «Конкурс проектов» в Государственное научное учреждение «Институт модернизации содержания образования» (03035, г. Киев, улица Митрополита Василия Липковского, 36, кабинет 219).
— Итоги Конкурса подводятся в период с 10 по 24 августа 2016 года.
Победителей ожидают ценные призы.

Награждение состоится в Национальном музее истории Украины. Победившие проекты будут реализованы.
Повторяем адрес для отправки проектов: 03035, г. Киев, улица Митрополита Василия Липковского, 36, кабинет 219.
Контактное лицо Дейдыш Лариса Анатольевна, (044) 248-21-38. Электронно: Кирилл Галушко kigal.nestor@gmail.com

Інформаційні матеріали | Переглядів: 30 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 17.05.2016

Про проведення заочного обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів «Краяни» («KRAYANY») серед учнів літніх мовних таборів навчальних закладів і загальноосвітніх закладів інтернатного типу Миколаївської області

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ :
2016-05-16-0003.pdf    
2016-05-16-0005.pdf    
Інформаційні матеріали | Переглядів: 51 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 17.05.2016

Фестиваль майстер-класів

Реєстрація на майстер-класи (в режимі вебінарів) Дистанційної Академії.

Кожний майстер-клас - це тільки практичні заняття.

Заповніть заявку, отримайте електронний лист про дату майстер-класу та надішліть квитанцію про сплату,

Усі учасники отримають сертифікат про проходження майстер-класу.

По закінченню майстер-класу усі учасники отримають на електрону пошту матеріали та запис.

У ТРАВНІ відбудуться майстер-класи за темами:

"Використання звичайних принтерів для друку великих плакатів" -
17 травня, (ми розберемо список програмних продуктів, які допоможуть Вам на будь-якому принтері надрукувати плакат, стінгазету і будь-яку іншу друковану продукцію великого формату)

"Практичне застосування методу «6 капелюхів» в шкільному навчанні"
- 19 травня

«Мобільна революція в освіті» - 24 травня

Вартість одного майстер-класу 100 грн

Вартість трьох майстер-класів - 250 грн

 РЕЄСТРАЦІЯ: https://docs.google.com/forms/d/10yui87Dqs712EWqlEAd_rBee6z-NCwPeH6xxXiGaBhI/viewform?edit_requested=true

ДЕТАЛЬНІШЕ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ: http://www.d-academy.com.ua/

Інформаційні матеріали | Переглядів: 39 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 17.05.2016

Про вшанування Дня пам’яті жертв
геноциду кримськотатарського народу

На виконання підпункту 3 пункту 1 Плану заходів щодо вшанування Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 травня 2016 р. № 348-р, рекомендуємо провести у навчальних закладах (11-18 травня 2016 року) інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки тощо щодо трагічних подій, пов’язаних із геноцидом кримськотатарського народу та інших національностей, організувати перегляд фільму «Хайтарма».

На допомогу педагогічним працівникам у проведені тематичних заходів надсилаємо матеріали фотовиставки «18 травня 1944 року - трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину. Інтеграція в демократичній Україні», розроблені громадською організацією «Кримська родина» та надіслані Уповноваженим Президента України у справах кримськотатарського народу.

Зазначені матеріали розміщені також на офіційному веб-сайті Міністерства.

інформацію про заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, просимо активно висвітлювати на веб-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

Додаток: 55 арк

/2015-2016/2016/info/tmpF9F1.pdf

Інформаційні матеріали | Переглядів: 30 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 15.05.2016

У рамках виставки-презентації педагогічних досягнень «Освіта Миколаєва-2016» (12 – 16 вересня 2016 року) з метою освоєння інноваційних та ефективних технологій в освіті планується проведення семінарів-тренінгів за участю Сущенко Ігора Михайловича, виконавчого директора благодійної організації «Вчителі за демократію і партнерство», координатора освітніх проектів, тренера освітніх програм, розробника тренінгових модулів, автора та укладача ряду навчальних посібників,з таких тем:

- «Основи інноваційного освітнього менеджменту для керівників шкіл та адміністраторів освіти» (для директорів ЗНЗ і заступників директорів з НВР);

- «Сучасний урок історії: компетентнісно орієнтовані цілі і структура» (для вчителів історії зі стажем роботи до 10 років);

- «Технології розвитку критичного мислення» (для вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури)

Запрошуємо зазначені категорії педпрацівників взяти участь у запропонованих тренінгах, організаційний внесок до яких складає 100 грн. (кава-брейк, обід, канцтовари).

Графік проведення заходів буде повідомлено додатково.

За підсумками роботи будуть вручені сертифікати.

Просимо педагогів з 05.05.2016 по 16.05.2016 зареєструватися до участі у тренінгах, заповнивши форму на сайтах

- науково-методичного центру (керівники)  ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

- «Кліо – Миколаїв» (вчителі історії) http://klio-mukolaiv.at.ua/

- «Слово – Диво» (вчителі української мови та літератури) http://slovo-divo.ucoz.ua/news/

- «Нить Ариадны» (вчителі російської мови та зарубіжної літератури) http://nit-ariadnu.at.ua/

До складу груп будуть зараховані перші 25 осіб.

Інформаційні матеріали | Переглядів: 109 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 29.04.2016

Інформаційні матеріали | Переглядів: 40 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 27.04.2016

Відповідно до плану роботи науково-методичного центру та з метою сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет відбудеться  міська Інтернет-олімпіада з математики для учнів 5 класів у квітні - травні 2016 року відповідно до Положення у два етапи:

І етап (заочний) - з 29 квітня по 06 травня 2016 року.

ІІ етап (очний) - 14 травня 2016 року о 9.00 в Миколаївському науково-методичному центрі (пр. Центральний, 166).

 

 Завдання І (заочного) етапу Інтернет-олімпіади розмістити 29.04.2016 р. на сайті науково-методичного центру (http://mnmc-nikolaev.at.ua/) у розділі «Інтернет-олімпіади». 

ЗАВАНТАЖИТИ  Наказ, Положення

Інформаційні матеріали | Переглядів: 53 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 26.04.2016

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному форумі освітніх технологій "ПЕРСПЕКТИВА - МИКОЛАЇВ 2016", якій відбудеться 20-23 травня 2016 року у п. Морське (Коблево) . 

 

У програмі Форуму розкриті його змістовні та організаційні питання.  ЗАВАНТАЖИТИ 

 

Звертаємо увагу, що  реєстрація та оплата за проживання й харчування здійснюватиметься до 05.05.2016 року.

 

Оргвнесок здійснюватиметься в день заїзду 20.05.2016

 

Звертатися за роз'ясненнями можна до  адміністраторів Форуму, якими є  методисти НМЦ управління освіти Миколаївської міської ради:  

 

Людмила  ДЕНЬГОВСЬКА,  luda140@gmail.com, моб. тел..+38097 623-66-35,    +38066 656-20-78.

Ірина РОМАНЮК,    lidr166@ukr.net , моб. тел. +38050 643 -68-41

Тетяна  СЛИВІНСЬКА ,  clivinckay@ukr.net ,   тел. +38093 048-15-56

 

 

 

Інформаційні матеріали | Переглядів: 84 | Завантажень: 0 | Додав: olzakybarich | Дата: 26.04.2016


Цитата 
тижня

Істинна мужність освічених народів полягає  в готовності до самопожертви в ім’я Батьківщини.         

Г. ГегельСайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №52

ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Муніципальний колегіум
Академія дитячої творчості
Перша українська гімназія
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Морський ліцей
Ліцей "Педагог"
Юридичний ліцей
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК
Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів


 
Пошук


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні 
посилання


Офіційні сайти

 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 ЗНО – м. Миколаїв  
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA Дошкілля. UA Блог ВГО Освітній портал Педагогічна преса


На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК Репозитарій навчального контенту Шкільні підручники та посібники
Ольга Кубарич © 2016
Зробити безкоштовний сайт з uCoz