Понеділок, 22.01.2018, 19:51
   Миколаївський науково-методичний центр 

Україна

Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкільна освіта Миколаєва  Початкова освіти Миколаєва. Заочна школа для обдарованих дітей «НАДІЯ»  Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури  Проект Поет духовної свободи  Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы  Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 Методичне об’єднання вчителів інформатики м. Миколаєва

Сайти, блоги  Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0
Форма входу

Код банера
МНМЦ
 

Якщо бажаєте розташувати

наш банер на своєму сайті,

 скопіюйте код


 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 44 45 »

Відбувся І (міський ) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

у номінації «Фізична культура»

Конкурсні випробування проходили 27-28 листопада 2017 року на базі Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки. Варто зазначити, що цьогоріч конкурс проходив за новим положенням. Обов’язковою умовою участі була реєстрація на обласній платформі конкурсу та розміщення в мережі Інтернет свого відеорезюме. Крім уроку, учасники демонстрували педагогічну майстерність у конкурсі "Методичний практикум" та у виконанні практичних робіт, під час виконання яких вчителі мали змогу представити себе як індивідуальну творчу особистість, обмінятися досвідом, повправлятися у складанні дорожніх карт уроку, довести собі й іншим, що гідні носити це високе звання. Підсумовуючи результати протоколів, було визначено переможця – Азаров В.І, учитель фізичної культури ЗОШ № 4
імені Молчанова Б.І.
,
друге місце посів Козка О.О., учитель фізичної культури Першої Української гімназії імені М.Аркаса, третє – Гаврилюк Д.В., учитель фізичної культури ЗОШ № 42.

Бажаємо призерам успіхів у роботі і творчого натхнення,

а переможцю – олімпійської витримки для участі в наступних етапах конкурсу!

Переглядів: 26 | Додав: kybaruch | Дата: 29.11.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з  хімії  серед учнів  м. Миколаїв

 

 

 

Переглядів: 139 | Додав: kybaruch | Дата: 28.11.2017

Підведено підсумки  І етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018" у номінації "Українська мова та література". 

За результатами журі ІІІ місце між собою розділили Кравченко І.М. (Миколаївська ЗОШ №42) та Мартинюк В.Б. (економічний ліцей №1).

ІІ місце посіла Сідень І.О. (Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса).

Представляти наше місто на обласному етапі конкурсу  буде  Герасименко Світлана Володимирівна, учитель Миколаївської ЗОШ №28, яка посіла  І місце.


Науково-методичний центр висловлює щиру подяку директору СЗОШ №22 Богуну П.М., заступнику директора Ліпатніковій С.В., учителям закладу за створення належних умов для проведення конкурсу

 

Переглядів: 64 | Додав: kybaruch | Дата: 28.11.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з інформатики   серед учнів  м. Миколаїв

 

 

Переглядів: 283 | Додав: kybaruch | Дата: 27.11.2017

Сьогодні, коли на сході України йде війна, варто частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Однією з таких подій є Українська революція 1917-1921 років –національно-визвольна боротьба українського народу за незалежність та створення власної держави. В рамках відзначення 100-річчя Української революції колектив Миколаївського юридичного ліцею виступив ініціатором  проведення 21 листопада флешмобу, ключовими словами якого є Держава, Гідність, Революція, адже  Революцію гідності та протестний рух 2004 року можна вважати продовженням не лише революції на граніті 1990 року, а й Української революції 1917-1921 років, визвольних  змагань часів Першої та Другої  світових війн і повоєння.

Юридичний ліцей

ЗОШ № 6

Перша українська гімназія імені М. Аркасса 

ЗОШ № 53

ЗОШ № 40

Миколаївська гімназія № 41 

Переглядів: 103 | Додав: kybaruch | Дата: 23.11.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з російської мови та літератури серед учнів 9, 10, 11 класів м. Миколаїв

 

 

11 клас 

 

Переглядів: 61 | Додав: kybaruch | Дата: 23.11.2017

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії !

 

 

Переглядів: 252 | Додав: kybaruch | Дата: 21.11.2017

Переглядів: 83 | Додав: kybaruch | Дата: 21.11.2017

з 15 до 17 листопада 2017 року в м. Києві відбувся другий етап ІІІ (фінального) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Вітаємо  переможця фіналу - Данилова Віталія Юрійовича, учителя фізичної культури Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22

з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу, який  посів ІІІ місце.

Дякуємо адміністрації Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу  Богуну  П.М.  і   команді фахівців фізичної культури Грамматику Ф. П., Стадник А. М., Петровій В. В., Гукаленко С. В. за  сприяння  у підготовці та методичній  підтримці вчителя.


Вітаємо! Бажаємо творчих успіхів і нових перемог!

Переглядів: 69 | Додав: kybaruch | Дата: 20.11.2017

15 листопада  в  Миколаївській ЗОШ № 1 імені Олега  Ольжича  відбулося  урочисте відкриття  П'ятих Всеукраїнських молодіжних Ольжичевих читань.

Миколаївський науково - методичний центр вітає учасників заходу, представництво національно свідомої української молоді  з 13 регіонів України.

Плідної роботи, цікавого спілкування!

Переглядів: 73 | Додав: kybaruch | Дата: 15.11.2017

Переглядів: 288 | Додав: kybaruch | Дата: 14.11.2017

Шановні колеги!

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято – День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України на підтримку громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. Воно спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та краси.

Це свято направлене на об’єднання нації на шляху до відродження духовності, формування державності, адже саме рідна мова є найбільшим скарбом для кожного народу, ознакою зрілості громадського суспільства та гідного майбутнього прийдешніх поколінь.

Цього ж дня православна церква вшановує пам'ять святого Преподобного Нестора-Літописця, який був послідовником видатних творців слов’янської писемності Мефодія і Кирила, і якого називають основоположником письмової української мови.

Українська мова виборола своє право на існування. Наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас, як до нації. Від нас залежить, якими побачить українців світ. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

Дбаймо всі разом про рідну мову, збережімо її, як одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Повертаймо їй роль творця духовного відродження української нації.

 

         Ольга Тарасова, директор науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради

Переглядів: 43 | Додав: kybaruch | Дата: 08.11.2017

Вітаємо переможців  Всеукраїнського конкурсу сучасних освітян "Умію вчити!"

У  "Золоту десятку" - головних переможців конкурсу в 2017 році увійшли педагоги  нашого міста: 
- Геніх Ірина Олександрівна
- Щебетюк Олег Романович
- Грищенко Наталя Григорівна
- Калабуха Ольга Віталіївна

Перегляньте конкурсні матеріали переможців на сайті:

http://ed-center.org/umiyuvchyty.html

Вітаємо  педагогів ЗОШ № 19 та  бажаємо  нових творчих звершень  та  перемог ! 

Переглядів: 84 | Додав: olzakybarich | Дата: 07.11.2017

Вітаємо стипендіатів Президента України!

 

За підсумками 2016-2017 навчального року три учня міста Миколаєва стали стипендіатами Президента України (наказ МОНУ від 19.10.2017 № 1399 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2016/2017 навчального року»): Трушляков Денис, випускник Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», Терещук Матвій, учень 10 класу ЗЗСО №3, Медвєдєв Павло, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки

 

Бажаємо стипендіатам та їх наставникам нових успіхів і досягнень!

Переглядів: 126 | Додав: kybaruch | Дата: 07.11.2017

Міська школа для обдарованих дітей «Надія» розкриває сузір’я талановитих школярів початкових класів і розпочинає свою роботу у новому форматі –
за дистанційною формою навчання

«Нова українська школа» вимагає розвивати інформаційно-цифрову компетентність через застосування ІКТ в навчальному процесі.
Це свідчить про те, що освітні заклади кардинально змінять підхід до навчання учнів початкових класів.

6 листопада 2017 року проведено перше навчання для вчителів, які будуть працювати в школі «Надія». Педагоги ознайомилися із роботою в системі дистанційного навчання Moodle.

Дякуємо нашим партнерам із МОІППО під керівництвом Шуляра В.І., доктора педагогічних наук, доцента, заслуженого учителя України, професора кафедри мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, Бабійчук В. Г., Нотичу О. О., методистам кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій за методичний та технічний супровід організації роботи Школи.

Дякуємо керівникам ЗЗСО №3, 11, 18, 19, 46, 59, 65, 22 з поглибленим вивченням англійської мови за активну участь педагогів у роботі міської очно-дистанційної школи для обдарованих дітей «Надія».

Переглядів: 81 | Додав: kybaruch | Дата: 07.11.2017


Цитата 
тижня

Наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управлінні закладами освіти і системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху  Нової української школи.Сайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №1
ДНЗ №2
ДНЗ №5
ДНЗ №12
ДНЗ №20
ДНЗ №23
ДНЗ №50
ДНЗ№ 51
ДНЗ №52
ДНЗ №59
ДНЗ №60
ДНЗ №64
ДНЗ №68
ДНЗ №69
ДНЗ №83
ДНЗ №84
ДНЗ №87
ДНЗ №92
ДНЗ №123
ДНЗ №128
ДНЗ №140
ДНЗ №141
ДНЗ №143
ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Морський ліцей
Муніципальний колегіум
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Перша українська гімназія
Класичний ліцей
Юридичний ліцей
Академія дитячої творчості
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №4
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №11
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №31
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №33
Миколаївська ЗОШ №34
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №49
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК
ММЗВШ

Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів
МСЮТ
БТДЮ Інгульського р-ну
 
Пошук


Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні 
посилання


Офіційні сайти

 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA Освітній портал Педагогічна преса

На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК  Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК  Репозитарій навчального контенту  Шкільні підручники та посібники
Ольга Кубарич © 2018