Понеділок, 17.12.2018, 18:44
   Миколаївський науково-методичний центр 

Україна

Меню сайту
Сайти методистів
НМЦ
 

 Дошкільна освіта Миколаєва  Слово-диво сайт для вчителів української мови та літератури  Проект Поет духовної свободи  Нить Ариадны сайт для учителей русского языка и мировой литературы  Кліо - Миколаїв сайт для вчителів історії, права та етики
 Методичне об’єднання вчителів інформатики м. Миколаєва

  Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Форма входу

Код банера
МНМЦ
 

Якщо бажаєте розташувати

наш банер на своєму сайті,

 скопіюйте код


 Миколаївський науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 44 45 46 47 48 ... 56 57 »


Переглядів: 281 | Додав: olzakybarich | Дата: 26.02.2013

Зі святом Вас, захисники Вітчизни!

23 лютого народ України святкує День захисника Вітчизни. В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання. Звання єдиного для всіх – від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму.

Це свято символізує мужність, стійкість і патріотизм, воно було і залишається одним із шанованих у народі.  

Ми завжди будемо пам’ятати про подвиг наших воїнів, які стояли на захисті рідної землі, із вдячністю і повагою відносимося до тих, хто носить військову форму, хто береже наш спокій. Військова служба була і залишаться призванням сильних і стійких людей, які вважають захист Вітчизни священним.

З нагоди знаменного свята бажаємо мужнім захисникам Вітчизни – воїнам та ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій на території інших держав, фронтовикам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

                                    Зі святом Вас захисники Вітчизни!

Переглядів: 505 | Додав: olzakybarich | Дата: 22.02.2013


21 лютого – Міжнародний день рідної мови

 

О рідне слово, хто без тебе я?

Німий жебрак, старцюючий бродяга,

Мертвяк, оброслий плиттям саркофага,

Прах, купа жалюгідного рамя.

   

     Так писав про значення рідної мови в житті людини відомий український поет Дмитро Павличко. Дійсно, справжня людина виростає з любові до рідного краю, рідної мови й культури. Мова – то великий скарб, який необхідно оберігати, у ній – душа і сила народу, віковічний досвід поколінь, що створювали, розвивали й удосконалювали її. Хто ми без мови, рідної домівки й батьківщини? Бездушні істоти: без почуттів, совісті й мудрості, любові й відданості. Адже все це можна вкласти в такі звичні, але святі для кожної людини поняття: рідна мати і рідний народ, рідна батьківщина і рідна мова.

   У 2004 році рада національних товариств Миколаївської області ініціювала святкування Дня рідної мови на Миколаївщині. Адже наш край – багатонаціональний, він став батьківщиною для представників більше 130-ти національностей, і кожна етнічна громада намагається зберігати й розвивати рідну мову і культуру, а діти й молодь із задоволенням вивчають українську.

   Наше минуле, як і наше сьогодення, беззаперечно доводять: усі ми -  різні,  але головні цінності в нас – однакові, як і однаково сильна та щира наша любов до рідної мови. Краса і сила слова обов’язково знайдуть відгук у Вашому серці і наповниться воно любов’ю до світу, до людей у ньому, до рідної мови материнської, до інших мов. Адже мова кожного народу – неповторна і своя!

   Нехай цей день стане святом добра, взаємопорозуміння й дружби. Давайте берегти й розвивати наші рідні мови!

Переглядів: 297 | Додав: olzakybarich | Дата: 21.02.2013


  19. 02. 2013 року в міському Будинку Вчителя відбулось освітянське родинне свято вчителів м. Миколаєва «Величне ймення Вчитель вчителів». Цю дійсно визначну подію організовано головою Миколаївської міської організації профспілки працівників освіти та науки-Мовчан С. В. та директором міського Будинку вчителя Кухаренко З. С.
  Участь у святі взяли 8 представників вчительських династій. Це Чухлєб С.С., вчитель початкових класів ЗОШ № 39; Корчагова О.П., вчитель фізичної культури ЗОШ № 34;
Орленко А.М., вчитель історії та правознавства ЗОШ № 14; Йосипенко О.А., педагог-організатор ЗОШ № 50; Каменська Н.К., музичний керівник ДНЗ № 144, Мойсеєнко Л.П., вчитель фізики ліцею «Педагог»; Кабальнова А. В, вчитель української мови та літератури ЗОШ № 14;
Довгань І. О., вчитель обслуговуючої праці ЗОШ № 3. Родинний педагогічний стаж династій налічує від 70 до 361 року.
   Кожна династія представила власну Формулу родинного педагогічного успіху. З їх бачення була виведена загальна Формула педагогічного успіху освітянських родин м. Миколаєва.
   З привітальними та теплими словами до освітянських династій та всіх присутніх на святі вчителів звернулись Сапожнікова М.О., заступник міського голови, Деркач Г.І., начальник управління освіти Миколаївської міської ради, наголосивши «Професія педагога дуже суперечлива: цікава і складна, вдячна, нервова, весела і сумна, кропітка і хвилююча. Кажуть, що вчителям завжди не вистачає часу на своїх власних дітей. Є доля істини і в цьому, але ж є і особистий приклад, є сила переконання, є бажання продовжити себе у своїх дітях, онуках, а для цього самим необхідним є міцне здоров’я, фанатична відданість освітянській справі, професіоналізм».
  Всі члени присутніх династій із задоволенням представляли свої родини: співали, пропагували здоровий спосіб життя , читали гуморески. Родини були нагороджені грамотами, дипломами та пам’ятними подарунками.
   Всіх присутніх на святі та освітянські династії своїми виступами вітали хореографічна студія «Пірует» міського Будинку вчителя (керівник – М. Чумак), Наталія Ковальова, солістки «народної» вокальної студії міського Будинку вчителя (кер. М. Логвинов), Геннадій Шульгін, соліст обласної філармонії, лауреат І премії Всеукраїнського конкурсу «Крила України»; народний ансамбль української пісні «Візерунок» (керівник Валерій Жевнер) і солістка «народної» вокальної студії - Ірина Сєрая.
   Родини висловили вдячність організаторам свята, запропонувавши відкрити музей «Освітянських родин міста» і проводити таке свято щороку.
Тож, славимо величне ймення Вчитель вчителів!


 
Переглядів: 584 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.02.2013


Шановні відвідувачі сайту!

 Просимо Вас щодня переглядати розділ "Інформаційні матеріали".
Всі розділи кожен день поповнюються новою інформацією для керівників, педагогічних працівників навчальних закладів, учнів та батьків.
Зверніть увагу! Розділ  поповнено  новою  інформацією  про  КОНКУРСИ!
Нагадуємо, що сайт працює в режимі -  онлайн спілкування.
Переглядів: 443 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.02.2013

На виконання наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 14.02.2013 № 112  обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства відбудеться 23 лютого на базі МОІППО. Реєстрація учасників олімпіади з 8.00, початок роботи - о 9.00. Члени журі запрошуються на 10.30.


Документи:
Скачать файл (зміни до наказу 3.doc)зміни до наказу 3.doc
Переглядів: 422 | Додав: olzakybarich | Дата: 20.02.2013

Вітаємо переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади

з інформатики NetOI-2012

ІІ місце  - Федоров Олександр, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму   

ІІІ місце - Мудрієвський Петро, учень 8 класу, Миколаївського муніципального колегіуму   

Вітаємо юних інформатиків і бажаємо  нових перемог!

 

http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.php?lng=ua&cid=1270

Переглядів: 519 | Додав: olzakybarich | Дата: 19.02.2013


15 лютого – день вшанування

 учасників бойових дій на території інших держав

         Десять років, один місяць та двадцять один день офіційно тривала афганська війна. ЇЇ жорна закрутилися 25 грудня 1979 року, а зупинилися 15 лютого 1089 року. Скільки красивих, здорових молодих людей вона скалічила фізично, скільком коштувала життя… І це в найкращу пору юності, в час великих планів і надій, першого кохання.

         Сьогодні український народ віддає глибоку пошану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Більше трьох з половиною тисяч учасників тієї жорстокої війни живуть і працюють в нашій області, ніколи не забуваючи про біль, кров, про загиблих на чужій землі друзів.

Сьогодні ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися з тієї війни. Бажаємо народу України, щоб біль війни назавжди залишився в минулому, щоб наше мирне життя до країв було наповнене щастям, добробутом та успіхом.

                          Шановні миротворці!

Від душі бажаємо Вам, вашим батькам, дружинам, дітям, онукам міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, мирного неба, а також і надалі залишатися активними громадянами, поборниками справедливості, честі й добра.

Переглядів: 360 | Додав: olzakybarich | Дата: 13.02.2013

Вітаємо!


Федоренка Володимира Олександровича,

директора Миколаївської гімназії №2,
який став переможцем загальноміської програми

"Городянин року"
  у номінації "Середня школа"!

Бажаємо  Вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Дякуємо Вам за творчий підхід та активну життєву позицію! Впевнені, що Ваша творча діяльність на благо вашого закладу і міста буде продовжуватися і надалі!

Перемог, подальших творчих і професійних здобутків!


Переглядів: 374 | Додав: olzakybarich | Дата: 13.02.2013

Переглядів: 461 | Додав: olzakybarich | Дата: 11.02.2013

Шановні  відвідувачі сайту!

Проголосуйте за  роботу, яка Вам  сподобалась, підтримуйте авторів коміксів!

(проголосувати  можна на лівій панелі сайту)

05.02.2013 року в Миколаївському науково-методичному центрі відбувся семінар-практикум «Малюємо сталий розвиток в коміксах» з творчими та креативними представниками учнівського самоврядування з 43 навчальних закладів міста, педагогами-організаторами та творчою групою вчителів образотворчого мистецтва. До вашої уваги пропонуються комікси, що створені учасниками, методика створення коміксів, цікава, перспективна, доступна… Хто зацікавився ідеєю створення мальованих історій запрошуємо приєднатися до конкурсу. Віримо у потенціал миколаївських школярів, переконані, що поступово, крок за кроком громада нашого міста буде жити за принципами сталого розвитку. Особливу подяку у проведенні семінару-практикуму висловлюємо вчителям образотворчого мистецтва: Зарубенко Л.М., ЗОШ №14, Чорноіван О.О. ЗОШ №53, Капусенко Л.М., ЗОШ №19, Поповій Л.В., ЗОШ №53, Куплиній Т.Ю., ЗОШ №33, Воронцовій С.П., ММК, Михайловій Д.В., ЗОШ №50, Смирновій Н. М., ЗОШ №53 та практичному психологу І Української гімназії імені М.Аркаса Заворотченко Л. А.

Переглядів: 598 | Додав: olzakybarich | Дата: 11.02.2013


Вітаємо  переможців ІІ (обласному) туру

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року– 2013»,

  які пройшли в очний етап!


Номінація: «Музичне мистецтво»Номінація: «Інформатика»

 


Номінація: «Фізика»


Номінація: «Російська мова»
Вітаємо наших колег та бажаємо нових перемог !
Щиро бажаємо  Вам усім міцного здоров'я, процвітання й успіхів на освітянській ниві !Переглядів: 292 | Додав: olzakybarich | Дата: 10.02.2013

Вітаємо  переможців ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнської олімпіади з інформатики та ОТ !


8 клас

І місцеМудрієвський Петро Олегович, учень муніципального колегіуму

ІІ місцеШарабай Сергій Олександрович, учень муніципального колегіуму

ІІІ місцеРоговцов Юрий Олександрович, учень муніципального колегіуму

ІІІ місцеЄрмолаєв Олександр Андрійович, учень муніципального колегіуму

 

9 клас

І місце - Федоров Олександр Сергійович, учень муніципального колегіуму

ІІ  місцеСтанкевіч Андрій Олександрович, учень муніципального колегіуму


10 клас

І місце - Мельніков Віктор Олексійович, учень муніципального колегіуму

ІІ місце - Гриб Олександр Іванович , учень муніципального колегіуму

ІІІ місце - Литовченко Олексій Володимирович, учень морського ліцею

 

11 клас

І місце - Волошин Олександр Юрійович, учень муніципального колегіуму

І місце - Кочин Олександр Миколайович, учень муніципального колегіуму ... Читати далі »

Переглядів: 518 | Додав: olzakybarich | Дата: 06.02.2013

Вітаємо

переможців ІІІ етапу олімпіади з української  мови та  літератури!

8 клас

ІІ місце – Бойченко Дарина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради

ІІ місце – Асєєва Тетяна, учениця Миколаївської гімназії №2  Миколаївської міської ради

ІІІ місце – Дяківа Орина, учениця Миколаївського муніципального колегіуму Миколаївської міської ради

ІІІ місце – Ігнатьєва Єлизавета, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи – інтернату І-ІІІ ступенів № 4 Миколаївської міської ради

 

9 клас

 

І місце – Бойченко Анастасія, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради

ІІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця муніципального колегіуму Миколаївської міської ради

ІІІ місце  Царлова Карина, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради

ІІІ місце – Юрик Яна, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 Миколаївської міської ради

ІІІ місце – Овчар Катерина, учениця Миколаївської ЗОШ І -ІІІ ступенів  № 60 Миколаївської міської ради

... Читати далі »

Переглядів: 529 | Додав: olzakybarich | Дата: 04.02.2013


Цитата 
тижня

Наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управлінні закладами освіти і системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху  Нової української школи.Сайти
дошкільних
 закладів міста

ДНЗ №1
ДНЗ №2
ДНЗ №5
ДНЗ №12
ДНЗ №20
ДНЗ №23
ДНЗ №50
ДНЗ№ 51
ДНЗ №52
ДНЗ №59
ДНЗ №60
ДНЗ №64
ДНЗ №68
ДНЗ №69
ДНЗ №83
ДНЗ №84
ДНЗ №87
ДНЗ №92
ДНЗ №123
ДНЗ №128
ДНЗ №140
ДНЗ №141
ДНЗ №143
ДНЗ №148


Сайти
загальноосвітніх
 закладів міста

Морський ліцей
Муніципальний колегіум
Економічний ліцей №1
Економічний ліцей №2
Миколаївська гімназія №2
Миколаївська гімназія №3
Миколаївська гімназія №4
Миколаївська гімназія №41
Перша українська гімназія
Класичний ліцей
Юридичний ліцей
Академія дитячої творчості
Миколаївська СШ №22
Миколаївська ЗОШ №1
Миколаївська ЗОШ №3
Миколаївська ЗОШ №4
Миколаївська ЗОШ №6
Миколаївська ЗОШ №7
Миколаївська ЗОШ №10
Миколаївська ЗОШ №11
Миколаївська ЗОШ №12
Миколаївська ЗОШ №14
Миколаївська ЗОШ №15
Миколаївська ЗОШ №16 
Миколаївська ЗОШ №17
Миколаївська ЗОШ №19
Миколаївська ЗОШ №20
Миколаївська ЗОШ №24
Миколаївська ЗОШ №25
Миколаївська ЗОШ №26
Миколаївська ЗОШ №27
Миколаївська ЗОШ №28
Миколаївська ЗОШ №29
Миколаївська ЗОШ №30
Миколаївська ЗОШ №31
Миколаївська ЗОШ №32
Миколаївська ЗОШ №33
Миколаївська ЗОШ №34
Миколаївська ЗОШ №35
Миколаївська ЗОШ №36
Миколаївська ЗОШ №37
Миколаївська ЗОШ №39
Миколаївська ЗОШ №40
Миколаївська ЗОШ №42
Миколаївська ЗОШ №43
Миколаївська ЗОШ №44
Миколаївська ЗОШ №45
Миколаївська ЗОШ №46
Миколаївська ЗОШ №47
Миколаївська ЗОШ №48
Миколаївська ЗОШ №49
Миколаївська ЗОШ №50
Миколаївська ЗОШ №51
Миколаївська ЗОШ №52
Миколаївська ЗОШ №53
Миколаївська ЗОШ №54
Миколаївська ЗОШ №56
Миколаївська ЗОШ №57
Миколаївська ЗОШ №59
Миколаївська ЗОШ №60
Миколаївська ЗОШ №61
Миколаївська ЗОШ №64
Миколаївська ЗОШ №65
СНВК
ММЗВШ

Сайти
позашкільних
 закладів міста

Палац творчості учнів
МСЮТ
БТДЮ Інгульського р-ну
 
Пошук


Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Корисні 
посилання


Офіційні сайти

 Міністерство освіти і науки України
 Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 Департамент освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації
 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  Управління освіти Миколаївської міської ради
 Український центр оцінювання якості освіти
 
Інформаційні сайти
 Освіта . UA Освітній портал Педагогічна преса

На допомогу 
вчителям та учням Форум педагогічних ідей УРОК  Журнал ВІДКРИТИЙ УРОК  Репозитарій навчального контенту  Профспілка працівників освіти і науки  Шкільні підручники та посібники
Миколаївський  науково -методичний центр © 2018